2737
2734

خیلی ورم کرده یک ماه و نیمشه هنوز خوب نشده، چند روز دیگه واکسن دوماهگی داره تو همون دستش میزنن یانه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه واكسن دوماه تو پاشه دست پسر منم همين جوره هنوز خوب نشده تازه عفونت داره بايد به موقعش فشارش بدي كه تخليه بشه

وزن شروع رژيم75وزن هدف٦٦يه صلوات بفرستين براي رسيدن به هدفم

من واسه خواهرزادم

مرتب حوله گرم میکردم میزاشتم 

خیلی خوبه

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
نه واكسن دوماه تو پاشه دست پسر منم همين جوره هنوز خوب نشده تازه عفونت داره بايد به موقعش فشارش بدي ك ...

این اصلا سرش باز نیست وقتی هم میخام شیرش بدم رو اون دستش هست گریه میکنه درد داره 

2738
نه واكسن دوماه تو پاشه دست پسر منم همين جوره هنوز خوب نشده تازه عفونت داره بايد به موقعش فشارش بدي ك ...

ن ن ن! 

اینکارو نکنیا! 

اصلا بزار به حاله خودش خوب بشه. 

عفونت میکنه ورم میکنه اینا نشونه ی عمل کردنه واکسنه. 

اصلا دستکاریش نکن حتی چربشم نکن

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

وای نه اصلا نباید دست بزنه خود بخود خوب میشه من پسرم اینقد ورم کرد زیربغلش و دستش بعد خود بخود بازشد دوتا سوراخ برگ و عمیق شد بعد خوب شد هیچی هم نزدم براش

خدایا خستم 
2706