2733
2734
عنوان

جهاز😍😍😍😍عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 140 پست
ماهم تهرانیم جهار تمام کمال پدر دختر میده،عروسی هم پسر میگیره شیربها و حنابندون و‌‌‌.‌‌‌... هم ندا ...

تهران پرده و لوستر با داماده درسته؟؟

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
ما ٤تيكهبزرگ و پسر ميخره،يخچال تي وي ماشين لباس شويي و يه تخته فرش،بقيه رو دختر مياره لوستر جز جهاز ...

درسته مرسی عزیزم بابت توضیحاتت ما ام تقریبا همینجوری ایم اما چشم و هم چشمی ها خیلی زیاد شده واقعا 

در مورد عروسی ام ک دوماد میگیره هرچی ام پول جمع ش واسع خودشع هرچتد تو شهر ما چون کادو زیاد میدن کلا عروسی خرجی نداره همش در میاد اضافه ام میمونه گاهی اوقات عیدی اینا هم ک اره طر جاشه خلعتی رو منو شوهرم راضی نشویم فقط واسه درجه یکا گرفتیم مامان و بابای خواهر برادرای منو اون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم من نمیدونستم رسم و رسومات واینا چیه چون ده سال پیش که ازدواج کردم بچه بودم فقط موقع خواستگاری ...

درسته چ خوب منم نظرم اینه ک خود دختر باید کنترل کنه همه چی رو و خانوادشو درک کنه 👌👌👌😍شما کار خیلی خوبی کردی❤😙😗

ماترکیم ترک شیراز همه جهیزیه باپسره امامن چون بای‌غیرتر ازدواج کردم وسایل ریز اشپزخونه رو گرفتم&nb ...

👌👌👌درسته

2738
برا ما تیکه بزرگا با پسره گاز یخچال فرش ماشین لبایشویی سرویس چوب مبل ولی تیکه کوچیکا با دختر وسایل ب ...

قدیما ما ام هرکی خودش عروسی میگرفته اما الان چندساله همه باهم عروسی میگیرن پولی ام ک جمع میشه خرج عروسی رو باهاش میدن

من شمالیم خود توی شمال هر شهری واسه خودش یه رسمی داره  رسم ماه اینه 5تا کالا با داماد بقیه با ...

خیلی هم خوبه اره خب قطعا اگه دستت تو جیب خودت باشه چرا ک ن واسه خودت خرج نکنی واسه ک خرج کنی 

اون رسم خونه رو هم ک ب نام میکنن خیلی خوشم اومد😍😍اما من پدرم شرط گذاشت خونه ب اسم مت باشه هرچند خودم تقریلا نصف پول خونه رو دادم

من مادرم گف ما رسم داریم ۵ تیکه داماد ببره‌واقعنم برادرم سرویس چوب و یخچال و گاز و تلوزیون رو خرید ا ...

👌👌👌👌خیلی هم خوب اره طرف ما ام بودن کسایی ک داماد گرفت در کل باید دو طرف باید درک داشته باشن هم دختر هم پسر

ما کوردیم هممممه چیرو داماد میده طلا میخره خونه جشن عروسی جشن عقد کللل جهاز

بیچاره داماد.یعنی خودتون جهیزیه نمیبرین؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2706