2733
2734
شما استفاده کردید؟؟؟ اصلش کجاست  اخه تقلبی زیاده ؟؟

باید از خارج سفارش بدین براتون بیارن یا کسیو تو ایران پیدا کنید براتون از دبی یا هر جای دیگه بیارن تو ایران ک ساخته نمیشه

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
چی هس؟ 

یه نوع دارو عست  

امپول و قرصه که امپولش بهتره  البته اصلش رو گیر بیار

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید از خارج سفارش بدین براتون بیارن یا کسیو تو ایران پیدا کنید براتون از دبی یا هر جای دیگه بیارن ت ...

ترکیه داره؟😁

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
اونا میرن با سیاه پوست به خاطر مسائل دیگه  

غیر از اون مسایل :)

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2728
نریرین سرم ولی یه شهری بودم سبزه بودن ومیرفتن زن سفید ازشهرهای دگه میگرفتن

اصفهان؟ خخخخخ

تو شهر ما هم پسرا میگن صورت بازاری و سفید میخوایم

صورت بازاری یعنی مثل نرگس محمدی 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
اصفهان؟ خخخخخ تو شهر ما هم پسرا میگن صورت بازاری و سفید میخوایم صورت بازاری یعنی مثل نرگس محمدی&nb ...

نه یه شهردگه ولی بخداعاشق سفیدان  حالازشتم باشه مشکلی نیست فقط سفیدباشن فکرکن طرف رفته زن سفیدگرفته چه کلاسی هم میزاره

2738
اصفهان؟ خخخخخ تو شهر ما هم پسرا میگن صورت بازاری و سفید میخوایم صورت بازاری یعنی مثل نرگس محمدی&nb ...

اصفهانیا ک سفیدن

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
نه یه شهردگه ولی بخداعاشق سفیدان  حالازشتم باشه مشکلی نیست فقط سفیدباشن فکرکن طرف رفته زن سفیدگ ...

خخخخخخ

آره تو اصفهان مورد داشتیم که دنبال دختر سفید بوده طرف ...یه دختر سفید زنش شده .ولی خب زیبایی نداره .فقط چون سفیده زیبا به چشم شون میاد ‌.

اصفهانیا ک سفیدن

پسرای اصفهانی که نه سبزه و گندمی هستن .دختراشونم سفید کم دارن

رشتی ها مثلا سفیدن

خخخخخخ آره تو اصفهان مورد داشتیم که دنبال دختر سفید بوده طرف ...یه دختر سفید زنش شده .ولی خب زیبایی ...

اونم ب خاطر مسائل دیگس 

استاتر دردت با من یکیه

فقط شوهر من ایرادای دیگه هم میگیره

ما تازه نامزد کردیم اول دوستش داشتم. اما الان از بس ایراد میگیره هیچ حسی بهش ندارم

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              

یه دوست داشتم صورتش سفیدومثل هلوبودمثل صورت بچه ها نرم خوشگل  چون ازاون شهرمهاجرت کردم ندیدمش بعدیکسال رفتم دیدنش وقتی دروبازکرد تعجب کردم صورتش سیاه بودلک  بعدچندساعت ازش پرسیدم صورتت چی شده گفت  دوماهه حامله ام  قبلا ازدوبی برام کرم میوردن الان بخاطرحاملگیم نمیتونم استفاده کنم

2706