2726
عنوان

ورم کلیه جنین

548 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

من هفته آخر بارداری هستم پسرم از همون سونو آنومالی ورم کلیه براش تشخیص دادن ۵ میل ،آخرین سونو هم که دادم باز همین مقدار بود،کسی تجربه ای داره خیلی نگرانم،حالا چی میشه؟لطفا کمک کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیدرونفروز عزیزم در بدترین حالت یه سال بعد از تولد با یه جراحی پیوند مجرا درست میشه

نگران نباش خیلی شایع هست 

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2728

من سونو ۱۹ هفته رفتم گفت  خیلی کمه سونو ۲۵ هفته بده ببین رفع شده هفته دیگه میرم سونو 

برا من تو سونو انونالی زد هیدرونفروز خفیف 

میگن بچه بیاد دنیا با ادرار اول خوب میشه یا ختنه کنی 

یا کلا با چند جلسه دکتر و سونو خوب میشه 

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 

یکی میشناختم بهش گفتن این مشکل رو داره بعد زایمان بچه سالم بود,یکی دیگه از اقوام هم این مشکل رو داشت بچه اش رو کمتر از 3سالش بود عملش کردن الان فقط یه کم محدوویت رژیم داره مثلا پفک نمیخوره چون خیلی شوره ...

دخترابجیم توهمه ی سونوهاش ورم کلیه جنین نشون میداد معمولا تا ماه اخر بارداری رفع میشه اگه هم خدای نکرده رفع نشه انتی بیوتیک میدن بعد ازتولدش حالا نوزاد ما 27روزس قراره تا یه ماه بعدببریم

برای فرج اقامون و سبز شدن دامن همه ی منتظرا و منم بین اونا صلوات بفرستین🥰🥰انشالله تا وسط تیکرم باردارمیشم بگین آمین
2706