2733
2734
عنوان

از برادرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3593 بازدید | 99 پست
بقران که زنش همیشه خونه پدرشه ولی میگه شما خونه پدرم هم نیاین بچه ها من خونه پدرشوهرم نمیرم بخاطر کر ...

شما هم با خانواده خودت وخانوه شوهرت رفت وامد داشته باش بخاطر حرف کسی جز صاحب خونه رفت وامدت رو قطع نکن 🌷🌷باهاش مهربون باش اون شرمنده میشه کم کم

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
اتفاقا فکر کنم هوش و رفتار دختر شما از دختر ایشون بالاتر باشه که اینجوری از کوره در رفته و طلب کار ش ...

خوب آره دخترم خودش دفاع میکنه اون میگه اگه دخترت دخترم رو بزنه من میزنم منم میگم بچت بزنش آخه خدایی درسته دختر من سه سالشه دختر اون پنج سالشه بعد داداشم خودش دختر منو بزنه؟ من نمیگم اگه دخترم زد دختر اون نزنه میگم داداشم خودش نباید دخترمو بزنه 

خدایا بخاطر همه چی هزاران بار شکرت شکرت شکرت الهم صل علی محمد و آل محمد 💗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما هم با خانواده خودت وخانوه شوهرت رفت وامد داشته باش بخاطر حرف کسی جز صاحب خونه رفت وامدت رو قطع ن ...

بقران دوس دارم بمیرم ولی دیگه نبینمش هستی عکس دخترم ودخترش رو بزارم؟ 

بخدایی خدا دخترم دوسالش نبود که 50 60 تا کلمه انگلیسی حیوانات و میوه واینا رو میگفت به امام رضایی که ...

لیسانس باشه یا دکترا موقعیت اجتماعیش هست ذهنیت و رفتارش اونو خاص میکنه نه مدرک تحصیلیش ... خدا دخترت رو واست حفظ کنه ... یه چندتا کلاس اموزش خیاطی و گل دوزی یا هرچی که علاقه داری برو پزش رو بده بگو اینا هنرای منن😂🤭کلا هرچی باشیم همیشه یکی هسا که فقط ایراد بگیره

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
2728
بقران دوس دارم بمیرم ولی دیگه نبینمش هستی عکس دخترم ودخترش رو بزارم؟ 

اره عزیزم

لیسانس باشه یا دکترا موقعیت اجتماعیش هست ذهنیت و رفتارش اونو خاص میکنه نه مدرک تحصیلیش ... خدا دخترت ...

بخدا من اینجور نیستم که بگم من اینم من اونم تا حالا چند بار بابام بهش گفته میای دعوا میندازی یا نیا یا میای درست رفتار کن بخدامن اگه مقصر بودم اون داداشم که توخونه هست که همه کاره هست میگفت ولی از دیشب تا حالا چند بار بهم زنگ زده که بقران اگه نیای خونه یه جنگ بزرگ راه ميندازم 

بخدا من اینجور نیستم که بگم من اینم من اونم تا حالا چند بار بابام بهش گفته میای دعوا میندازی یا نیا ...

میدونم عزیزم  

این دختر داداشمه که ماشا الله خودش خوبو نازه داداشمه که همش بچه هارو به جون هم میندازه وگرنه بخدا دوس دارم دخترشو 

2738
این دختر داداشمه که ماشا الله خودش خوبو نازه داداشمه که همش بچه هارو به جون هم میندازه وگرنه بخدا دو ...

خداحفظش کنه عزیزم

مهم پذر و مادرت هستن نه اون بد هم اینو بدون زنش خواسته که خودش دخالت نکنه داداشت زو میندازه جلو کسایی که الهیات خونذن یا حوزه خیلی با سیاست هستن تو رفتار و حرف زدنشوت

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
مهم پذر و مادرت هستن نه اون بد هم اینو بدون زنش خواسته که خودش دخالت نکنه داداشت زو میندازه جلو کسای ...

گلم زنش هم که خواسته باشه داداشم خودش 31 سالشه نباید عقل داشته باشه بخدا حتی به پدر ومادرم هم جلو زنش بی احترامی میکنه درصورتی که همممون می‌میریم برا بابا مامانمون. 

حالا دختر خودم هم میزارم تورو خدا راستشو بگو زشته 

بزار عزیزم

2706