2726
عنوان

خانمایی که تجربه سزارین دارن

180 بازدید | 17 پست

نوبت سزارینتون براساس پریودتون بوده یاسونو ان تی پزشک خودم میگه براساس پریود ولی چون برای سزارین میخوام شهردیگه برم دکترجدیدم گفته براساس سونو ان تی که ۳روز جلوتراز پریودمه الان تاریخ سزارینم براساس پریود میشه ۳۷هفتهو ۶روز ولی براساس سونو ۳۸هفتهو ۲روز نگرانم زود نباشه ریه ش کامل باشه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
دکتر من چون زیاد نگه میداره بر اساس پریود و تاریخ که کمتر نشون میده حساب میکنه

اخه من شهردیگه باید برم نمیخوام دقیقه نود بشه دوساعت فاصله س

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه من شهردیگه باید برم نمیخوام دقیقه نود بشه دوساعت فاصله س

نظر دکترا با هم فرق داره

ولی سرارینو دو سه هفته قبل نامه میدن نگران نباش

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
من 36هفته سز شدم کامل و تپل بود

خداروشکر

نظر دکترا با هم فرق داره ولی سرارینو دو سه هفته قبل نامه میدن نگران نباش

وسواس فکری گرفتم نکنه زود باشه پزشک خودم عادت داره خیلی دیر سز میکنه الان اون زودترگفته میترسم یکم

وسواس فکری گرفتم نکنه زود باشه پزشک خودم عادت داره خیلی دیر سز میکنه الان اون زودترگفته میترسم یکم

نه ترس نداره

بالاخره باید به پزشکت اعتماد کنی

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

بزاره ۳۸ هفته و ۴ روز که در هر صورت ۳۸ رو پر کرده باشی

بعدشم ۳روز اختلاف که چیزی نیست بچه زیر۳۶ هفته زوده 

الکی حساس نشو

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
تو ۳۸ هفته کامل کامل بچه نگران نباش 

طبق پریود روز ششم هفته ۳۸م میشم شوهرم خیلی بهم استرس میده هی میگه زوده اونجا بمونه بهتر رشد میکنه خودم کم استرس برای زایمان دارم  

بزاره ۳۸ هفته و ۴ روز که در هر صورت ۳۸ رو پر کرده باشی بعدشم ۳روز اختلاف که چیزی نیست بچه زیر۳۶ هفت ...

اینقد از ریه بچه میگن ادم میترسه 

اینقد از ریه بچه میگن ادم میترسه 

اون شامل شما نمیشه چون در هر صورت ۳۸ رو پر کردی،

من سزارینیم هر دوتا بچم زودتر از تاریخ سزارینم اومدن ۳۷ هفته

هر دوبار اورژانسی عمل شدم

سر دومی به دکترم گفتم ممکنه زودتر بیاد نامه رو یک هفته قبل ازش گرفتم ساعت ۳شب کشوندمش اتاق عمل😅

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
اون شامل شما نمیشه چون در هر صورت ۳۸ رو پر کردی، من سزارینیم هر دوتا بچم زودتر از تاریخ سزارینم اوم ...

کامل بودن دیگه دستگاه نرفتن؟

کامله دیگه. بچه من 36 هفته و 4 روز اومد آمپول ریه هم نزده بودم اوکی بود

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706