2410
2553
عنوان

جاری خودشیرین😡😡😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 1361 بازدید | 64 پست
ولامنم اولین باره این رسمو شنیدم برام حالب بود ماهم یه چمدون با کت شلوارو با تن پوش حمام کفش ولباس ز ...

نا تازه گرم کنم هم نمیدیم والا چه خبره خانواده شوهر پرو میشن تازه یخچال عروسم جدیدا تزیین میکنن اینم دخترا خرجشو از پسر میگیرن 

من میبینم تو جهیزیه یه عالمه خوراکی میدن ما کلا 3 تا ماکارونی میدن یه کیسه برنج یه روغن سرخ کردنی پخت و پز یه مرغ یه کیلو گوشت با یه رب گوجه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
کار درستی میکنی، به حرف بعضیا اینجا توجه نکن چون اونا خانواده شوهر رو دیفالت دشمن میدونن

به نظر من هر کسی آدمو اذیت کنه و آسیب برسونه یا دل بشکونه می‌تونه بد باشه یا میشه ازش ناراحت شد حالا اون آدم می‌تونه مادرشوهر باشه می‌تونه مادر باشه می‌تونه برادر باشه.....

به نظرم درسته از اون کار ناراحت بشیم نه چون مثلا مادرشوهر فلان کارو کرده.

من به خاطر دل خودم اینکارو میکنم و خانواده همسرم جاریمو بهش خیلی بیشتر از من احترام میزارن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این چه رسمی داماد پرو میشه ما فقط برا عروس میارن و یه چمدون برا داماد موقع عقد عروسی میخرن که لباس ا ...

بخدا طرفای ماهم انقدی که برا عروس میخرن دو برابر برا داماد میخرن غذاهم که نگم چیزایی که خودشون تاحالا نخوردن برا داماد میبرن اونی هم که ندار مجبور جور کنه ببر 

واسم عجیبه که چرا نگران بچه هاشون نیستن بخدا من از ترس پسرم هیچ جا نمیرم

من توی مطب میگم خانم ماسک بزن میگه وا رژم خراب میشه میگم بفرما بیرون میگه اع چرا میگم ماسک ک نمیزنی پس بفرما بیرون میگه کی کرونا گرفته آخه چقد غلیظش میکنید

2456

بزن تو دهنشا 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
بخدا طرفای ماهم انقدی که برا عروس میخرن دو برابر برا داماد میخرن غذاهم که نگم چیزایی که خودشون تاحال ...

وا چه رسمی ما فقط برا عروس میارن و بس فقط یه ماه رمضون یه شب عید و یه وعده نامردی و بعد از عروسی خانوادت ذاماد رو دعوت میکنن و فقط شام میدن نه چیزی 

بعدم همه مراسمات باید بیان با گل و شیرینی کادو خونه عروس فکر کن عید غدیر قربان مبعث تولد هر امام

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
بگن ، ادم ها متفاوت هستن ، از ظاهر بگیرید تا رفتار و خلق و خو ، همه مثل هم نیستن . نمیشه توقع داشت ب ...

عزیزم حرفش اسون هست ولی اگه تاثیری گذاری زو شوهرمون داشته باشن و زندگی مارو دچار مشکل کنن اینجاست ک دیگه ادم اذیت میشه 

2714
واسم عجیبه که چرا نگران بچه هاشون نیستن بخدا من از ترس پسرم هیچ جا نمیرم

خب من مجبورم....شوهرم  چون مراسم خواهرخودشه مجبورم میکنه برم ولی اگه خواهرمن بودمیگف نه نرو...البته من خودم بااین وضع حتی نمیخوام عروسی فامیل خودم برم....ولی چیکارکنم اسیرشدم

وزن اولیه ۷۷😰😰وزن شروع۷۷😓😓وزن هدف ۵۷💪💪

به شوهرت بگو میخواستی شب پاشی بچه رو نگه داری من بخوابم تا الان برم کمکشون کنم نه اینکه شب خوابیدی من تا صبح بالاسر بچه بیدار بودم حالا میگی پاشو برو کمک از این به بعد هر موقع خواستی صبحش برم کمک پاشو شب بچه رو نگه دار من بخوابم صبح پاشم برم کمکشان

بعدم ول کن جاریتو بذار چاپلوسی کنه یا هرچی برای چی برات مهمه بچسب به شوهرت و زندگی بذار مادر شوهرت بگه اون عروس خوبمه مگه مادرشوهرت میخواد مدال افتخار بده منم جاریم همینجوریه چاپلوسی و خودشیرینه ولی من اصلا برام مهم نیست اول عروسیم میگفت من دوساله نیومدم کمک کنم کاراش بکنم بقیه هم میگفتن آره نمیاد ولی همون سالی که من عقد کردم به بعد میرفت کارشون رو میکرد ولی من اصلا به روی خودم نیاوردم و اصلا نرفتم کاراش رو بکنم برا من مهم نیست مادر شوهرم بگه اون عروس خوبمه فدای سرم هرچی داره بده به همون فقط کاری به کار من و شوهرم و زندگیم نداشته باشه 

به شوهرت بگو میخواستی شب پاشی بچه رو نگه داری من بخوابم تا الان برم کمکشون کنم نه اینکه شب خوابیدی م ...

عزیزم اخه مسئله اینجاس که شوهرم طرف اوناس...همیشه هم جاریموتاییدمیکنه هرچی اون بگه همونه...انقدحرص میخورم ازکاراشون....وقتی جاریم هس هرچی بگه همه قبول میکنن ولی هیشکی منونمیبینه....😔

وزن اولیه ۷۷😰😰وزن شروع۷۷😓😓وزن هدف ۵۷💪💪
2706