2733
2739

بچه ها ایشون ینی کسی ک این پیام رو برای شوهرش فرستاده دوست صمیمیه منه 

چهارسالع ازدواج کردن و شیش سالم باهم دوست بودن 

از اول زندگیشون خانواده پسر مخالف بودن چون دختر ینی دوستم یبار عقد میکنه و حدا میشه 

بعد از جداییش خانوادش بشدت سرکوبش میکنن یجوری ک من همیشه یادم میوفته بحالش گریه میکنم و دعا میکنم چون خانوادش خودشون گفتن جدا شو بهش ولی بعدش خدا میدونه چی بسره دوستم اوردن من لحظه ب لحظشو باهاش زندگی کردم خدایی دوستم افسردگی شدید گرفت ک‌۲ بار خودکشی کرد ولی خوشبختانه نجات پیدا کرد  بالاخره ازدواج میکنن و از روز اول نیش و کنایه ها شروع میشه و خلاصه دوست ساده من این شده سرنوشتت باز افسردگیش بر گشته و عصبی شده از ساعت ۲/۵ تا حالا داشتیم باهم چت میکردیم افسرده شده احساس گناهکار بودنش دوباره برگشته توروخدا بزاش دعا کنین 

این پیامم برای من فرستاده میگه اینو برای امیر فرستادم ینی منو درک میکنه ک دست خودم نیس یا اونم میخواد مث خانوادم بشه 

حالش خیلی بده باور کنین دارم اشک میریزمپ تایپ میکنم دعا کنین خیلیا گفتن براش جادو کردن دعا و طلسم اینت نمیدونم والا از خوشگلی و قد هیکل این دختر همتا نداشت 😔 برای تبلیغات ازش دعوت میشد از بس خوشگل بود ولی ... 

دوستان علت جدایی دوستم خیانت شوهرش و‌دست بزنش بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقدر طولانیه خلاصشو بگو اسی

دوستم افسردگیش برگشته این پیامو داده ب شوهرش 

من گفتم پیام رو‌تا نخونده پاک‌کنه میگه اینجوری عذاب وجدانم کمتر میشه اینحوری سبکتر میشم 

نمیدونم بخدا اگه میشه براش دعا کنین 

بنظرم بهترهربره پیش مشاور افسردگی رو نباید سرسری گرفت

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
خیلی خودشو خوار و ذلیل کرده  سکوت کنه بهتر از این چیزایی هست که نوشته، آخه اینا چیه  پا ...

اره عزیزم افسردگی داشت و‌ داره دست خودش نیس 😣

ی نوع افسردگیه احساس مقصر بودن و گناهکار بودن ب ادم دست میده 

2738

عزیزم دو بار دست به خودکشی زده باید بره درمان بشه، احتمالا اختلال افسردگی شدید یا بیماری بایپولار داره

ربطی به طلسم و دعا نداره

خوشگلی و هیکل خیلی خوبه ولی عقل و درایت مهم تره

فازاونایی ک میگن طولانی وحوصله نداشتم بخونم رودرک نمیکنم اقاجان اگ نمیتونی مجبورت نکردن نخون ولی دیگ اعلامم نکن این ی توهینه ب طرف مقابل ک باهزارامیدمنتظری جواب ازسمت شماس

خیلی جاهابدردخیلیاخوردیم٬ولی حیف بیشتردرداروازهمون خیلیاخوردیم  

میگی سابقه خودکشی داره اصلا شوخی بردار نیست حتما حتما حتما همین فردا ببرش پیش روانپزشک. حتما حتما باید درمان شروع کنه. با شروع درمان حالش بهتر میشه و بهتر می‌تونه تصمیم بگیره.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2706