2737
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون با وام ازدواج ۵۰میلیونی...

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 70 پست
این چه حرفیه اخه.... مگه دخترش نیست!!!..؟؟؟ داره واسه دخترش خرج میده😐

بنظر من وسایل باید نصفه باشه.اینجور ک دوستان میگن چرا بیشترش پای عروس باشه

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جهیزیه انقد خورده ریز داره هود و گازم ک اکثر خونه ها دارن ک توو لیست دوماده  دیگه سمت ماهم 4ت ...

اره بابا

سرویس قابلمه هاش

سرویس پلاستیک 

چینی و آرکوپال

بار لحاف تشک

ماشین ظرف شویی

اتو پرس

کلی لوازم برقی

سرویس قاشق چنگال

کلی هم ریز میزه داره

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2728
بنظر من وسایل باید نصفه باشه.اینجور ک دوستان میگن چرا بیشترش پای عروس باشه

تا بوده همین بوده! خرج عروسی با داماده خرج جهیزیه هم با عروس... 

اگه پدر جهیزیه هم نده به دختر که دیگه کلا از اول چه خرجی برا دخترش کرده؟ فقط یه نون داده بهش یه آب و السلام... 

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
چه داماد خوبی  همه وسیله های بزرگ که با داماده قطعا میشه

اره عزیزم.همه رو بابای دومادمون میده .ماشالا پولدارم هست

ما پنج تا نوشتیم بعد ک برگه رو دادیم خودشونم اضافه کردن

ما پنج تا نوشتیم اول .پدرشوهرش خودش اضافه کرد جوگیز شده بود. بعدم حالا جدای این حرفا پدر دختر چه گن ...

ببخشید مگه اینا رومینویسن؟ کجا ؟ 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2738
اره بابا سرویس قابلمه هاش سرویس پلاستیک  چینی و آرکوپال بار لحاف تشک ماشین ظرف شویی اتو پ ...

دقیقا 

الان ی سرویس 24نفره خارجی معمولی یاایرانیع خوب بخری 5*6میشع

چینی24نفره هم همینطور 

قابلمه ک نگم برات

ست چاقو اشپزخونه من3سال پیش جی فی نی خریدن1200

جهیزیه رو کامل بخری خورده ریزا وحشتناکه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اره بابا سرویس قابلمه هاش سرویس پلاستیک  چینی و آرکوپال بار لحاف تشک ماشین ظرف شویی اتو پ ...

با این لیست فک نکنم بشه با ۵۰ خریدا

ماشین ظرفشویی معمولیا ۱۰ تومنه

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
دقیقا  الان ی سرویس 24نفره خارجی معمولی یاایرانیع خوب بخری 5*6میشع چینی24نفره هم همینطور  ...

سرویس چینی خارجی با اجازتون توی مهرماه کمترین قیمتش ۵ تومن بود)الان صددرصد بیشتره( سرویس چینی ایرانیا ۲ تومن و اینا بود

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
اره عزیزم.همه رو بابای دومادمون میده .ماشالا پولدارم هست ما پنج تا نوشتیم بعد ک برگه رو دادیم خودشو ...

خوش به حال خواهرت

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

بله چرا نشه والو همه چیزهای گرون رو انداختید گردن داماد😂😁

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
سرویس چینی خارجی با اجازتون توی مهرماه کمترین قیمتش ۵ تومن بود)الان صددرصد بیشتره( سرویس چینی ایرانی ...

منم ک میگم گرونه. دیگه من امسال جهیزیه نخریدم محض اطلاعتون. 

ب دوستانی بگو ک میگن همچی با دوماده ک و شما خرجی ندارید. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706