2726
عنوان

علائم مسخرررررررره 😡😢😡 ... خوشحالی شوهر 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3391 بازدید | 217 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکت میکنم خیلی سخته ماهم مشکل داریم و کلی هزینه درمان واقعا حرص میخورم که پولی که با زحمت درمیاریمو ...

خدا حل کنه مشکلاتمون رو🤲

هزینه ی درمان خیییلی زیاد و ناجوانمردانه است.

دکتر فقط یک سونوی ۳۰ ثانیه ایی میکنه و ۳۰ ثانیه دارو بهت میگه ۹۰ هزار تومان میگیره😣

دارو ها هم که نگم😭

تزریق و مصرف داروهای هورمونی و شیمیایی هم جای خود😣😣خدا صبر بده به ما.🤲

2728
اتفاقا منم کیست داشتم وقتی برا ازمایشات قبل بارداری رفتم تو سونو یه کیست دیده بودن ولی خب چون کوچیک ...

من یه سال پیش کیستم ۲۸ میلی بود به نظرت مشکلی نداره ؟؟؟

خب دیر تر هم بفهمن اشکال نداره ...من مجبور بودم زودتر بگم به خاطر پرهیز غذایی و نخوردن ممنوعه ها میگ ...

اهان ماهفته ای یبارشام میریم همسرمم توخونه میبینه چیزی زیاد نمیخورم اونجام کارم نداره 

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
ای وی اف کردم. دوبار انتقال یک بار منفی و یک بار تو هفته ۸ قلب از کار افتاد.. خودم قبلا عاشق بچه ب ...

عزززززیزم فدات شم ناراحت نباش ان شاالله اینبار دیگه حتما میشه واست کلی دعا میکنم ان شاالله خدا یه بچه سالم بهت بده دل خودتو شوهرت شاد بشه .. آمیییییین نا امید نشو اصلا توکل کن به خودش حتماااااا میشه شک ندارم 😍

واقعا؟؟ 😂😂 وای بفهمه چه حالی بشه 🤦‍♀️😂

اره الان ازوقتی دوسه قطره ابش ریخته ومنم اینجوریم رابطه هم نداریم میگم میگه نه مریضی من دلم نمیاد خوب شو بعدا 🤣🤣🤣🤣

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
خب باید قبل از ازدواج اینارو میگفت متاسفانه اگه مرد بچه نخواد کار خیلی سخت میشه منکه شوهرم عاشق بچس ...

حاضرم همه سختیاشو به جون بخرم فقط یه نی نی داشته باشم .. 😍❤

وقتی همسرت موافق نیس کار اشتباهی میکنی

صبر کن تااونم خودش بخواد

بچه دار شدن ی مسعولیت دوطرفس  اگه یکیتون براش اماده نباشه و نخواد سخت میشه

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
2706