2737
2734
عنوان

از بابام میترسم

267 بازدید | 9 پست

بابام خیلی خوبه ولی زیاد مقایسم میکنه با دخترای فامیل 

متاسفانه من کنکور رشته خوبی قبول نشدم ولی چنتا فامیل همشون پزشک و پرستاررشدن الانم دختر عمم کنکور داره مطمئنم پزشکی میاره وای اگه پزشکی بیارع دهن منو صاف میکنن از مقایسه و تحقیر 

جوریکه حسود شدم دیگه دعا میکنم قبول نشه چون تا چنماه باید تحقیر و مقایسه شم😓

کسی هست شرایطش مث من باشه ؟؟

خیلیی سخته 

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 

حالا جالبش اینه منم شرایط تو رو دارم ولی قوممون اتاق عمل قبول شده و من با اون مقایسه میشم. هیییچکی توجه نمیکنه ب اینکه من طاقت شب کار رو ندارم ....😔 تا دو روز من مریض میشم اگه شب نخوابم😞😞 

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 
حالا جالبش اینه منم شرایط تو رو دارم ولی قوممون اتاق عمل قبول شده و من با اون مقایسه میشم. هیییچکی ت ...

خیلی بده من شب و روزم شده اینکه یوقت دخترعمم قبول نشه چون روزگارم سیاه میشه 😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی بده من شب و روزم شده اینکه یوقت دخترعمم قبول نشه چون روزگارم سیاه میشه 😓

فعلا تو نخ اینم خودم قبول شم امسال دیگ ، بدرک که مغزم و بدنم به .ا می‌ره بخاطر اینکه نمیتونم بیدار واستم...... امسال سال دومه. برام دعا کن تا قبول شم

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 
فعلا تو نخ اینم خودم قبول شم امسال دیگ ، بدرک که مغزم و بدنم به .ا می‌ره بخاطر اینکه نمیتونم بیدار و ...

انشالله که بشی کاش منم وقت داشتم و میخوندم الان پشیمونم که نخوندم

انشالله که بشی کاش منم وقت داشتم و میخوندم الان پشیمونم که نخوندم

اخی

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2738

برای درس خوندن هیچ وقت دیر نیست. برای ادامه هم همینطور. فقط ي چیز یادتون باشه به عنوان باتجربه بهتون میگم. توی هر رشته ای میخونین خوب عمیق و کاربردی بخونین که تمام مراحل زندگی به کارتون میاد.