2726
عنوان

یعنی دارم سقط میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 45 پست
اها گفتم اگه نشونه ی بدیه تا دیگه ذوق نکنم    

نه خدانکنه

ان شاءالله نی نی رو صحیح سالم بغل بگیری

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله که برا منم طبیعی باشه

اره بابا ب چیزای خوب فکر کن فقط مشکلی نداری

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2728
چه مشکلی مثلا

نه میگم اینی ک گفتی مشکل محسوب نمیشه همه همین طورن جملم سوالی نبود عزیزم

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
ممنون از همتون واقعا اگه شما نبودید چکار میکردم    

حالام استراحت کن نی نی کیف کنه😍

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

سلام با پزشکتون مشورت کنید اما همه امیدتون به خدا باشه خدا اگه بخواد بمونه تا مرز سقط میری و سقط نمیکنی 

دعای پیامبر اکرم (ص):پروردگارا زنانی که خود را پوشیده نگه می‌دارند‌ مشمول رحمت و غفران خود بگردان

من بعد دو سقط الان شکر خدا بچه ام بغلمه

اینو با تمام وجود و اعتقاد بگو با خودت که تا خدا نخواد واقعا برگی از درخت نمیوفته

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2706