2737
2734
عنوان

عزیزانی که کرونا گرفتن میان؟؟

245 بازدید | 19 پست

سلام دوستان حدود 23روزه خواهرم کرونا گرفته منزل بابامه . دلم تنگشون شده بنظرتون بااینکه 23روزه گذشته خطرناکه برم؟نوزاد 2ماهه دارم و دوتا پسر.پسرام دیوانم کردن بریم خونه باباجون 

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نرو طاقت بيارررر

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2731

بخاطرسلامتی خودت و بچه هات چندروز دیگه طاقت بیار

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

یه هفته دیگه ام صبر کن به نظرم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738
عزیزم  خدای نکرده مامان وبابات هم مبتلاشدن؟

نه خانمی خدا نکنه. مامانم خودش مشکل شدید ریوی داره اگه بگیره زبونم لال. بابام هم دیابت داره بااین حال همش بیرون خونه ست هر روز ارگان های مختلف جلسه پشت جلسه 

یه هفته دیگه ام صبر کن به نظرم 

همسرمم همینو میگه . مامانمم هربار زنگ میزنم میگه ببخشید که تعارغت نمیکنم بیای خونه چون خطرناکه.

ابجیام میرنو میان خونه بابا. من خیلی نگران نوزادمم 

از زمانی ک کامل خوب شده باشه.سه هفته باید بگذره

خانمی مجدد ازش تست نگرفتن . متاسفانه گندشون بزنن کیت هاشون تمام شده از همین هفته ای که گذشت شد تقریبا 23روز اززمان ابتلاش. میگن دو هفته بعد بروز علایم واگیره ؟ 

نه خانمی خدا نکنه. مامانم خودش مشکل شدید ریوی داره اگه بگیره زبونم لال. بابام هم دیابت داره بااین حا ...

میدونم خیلی سخته دقیقا خواهرمنم مجرده کردناگرفته عزیزم بزار تا بهبودی کامل خواهرت دوهفته بگذره و دوهفته هم برای مامان وبابات درنظربگیر بعدا برو ان شاالله خداهمه مریضارو شفابده وبقیه هم ازبلابه دورباشند

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
عزیزم  خدای نکرده مامان وبابات هم مبتلاشدن؟

خواهرم خیلیییی مراعات میکرد ومیکنه. خودش تو اتاقش قرنطینه کرده بود . مامان واسش پشت در اتاق غذاشو میزاشت یا هرچی میخاست. بعد خودش چون در اتاقش رو به حیاطه ظرفاشو میبرد حیاط میشست و تو افتاب میزاشت. حتی سرویس و حمامشم جدا کرده بود 

میدونم خیلی سخته دقیقا خواهرمنم مجرده کردناگرفته عزیزم بزار تا بهبودی کامل خواهرت دوهفته بگذره و دوه ...

اره خانمی واقعا سخته. خدا ازشون نگذره که با جونمردم بازی کردن. خیلیا مراعات نمیکنن و حرصم میگیره داداشمم مبتلاشده بود دو هغته گذشته ولی میره خونهبابام. اون خواهرمم همسرش گرفته بوده اونم یروز در میون خونه بابامه. با جون مامان وبابام دارن بازی میکنن!!!!

همسرمم همین میگه میکه نکنه مامان بابا هم ناقل باشن خسته شدم بخدا توی خونه. میدونم نی نیمم ببرم حالشون عوض میشه ولی باز میترسم     

2706