2726

روناک رونیکا 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دوست دبستانم دوقلوعه ریما رها بودن تو ذهنم همیشه مونده

عزیزم اسم دختر اولم ریحانه است

بچه دومم دختر باشه میذارم

راحیل       روژان       رها

رستا هم که دوستان گفتن قشنگه

بگذار بگذرد ، روزهایی که روز ما نیست.........

اسمی که به رها بیاد 

رنا ... یعنی شاد

رعنا ....,یعنی زیبا دلفریب 

رایا...یعنی فکر

رزا....یه اسم فرانسوی رز میشه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
اره خیلی بهم میاد خواهر شوهرام و ابجیام میگن همتا بزار

یکم تناقص دارن. 

رها و همتا

همون رها و بهار هم وزن ترن. 

منکه از اول گفتم میزارم رها دیگرانم دیگه نظر ندادن

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
شوهرم میگه بهار بزاریم

رها

مهرسا

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2706