2737
2734
خو چی کار کنم

بمون خونه، کارایی که مادرت دوس نداره رو کمتر انجام بده یا جلو چشمم انجام نده، تقریبا با مدارا کردن زندگی کن، چون کی حوصله افسردگی و مشاور اونم تو این اوضاع داره، خدارو چه دیدی شاید فرجی شد از این شرایط خلاص شدی

نگران فردا نباش، خدا از قبل آنجاست 🌷
فکر کردم دیشبم باز مادرم هی یه چیزایی گفت ک فهمیدم سربارشونم اینجا جا موندن نیست دارم میرم

عشقم رفتم تاپیک قبلیتو خوندم خب بنظر من برو پیش ابجیت بااون خوب باش حال اونم خوب باشه کنارت خودت سعی کن از ی جا ی درامدی داشته باشی ک زیاد نمونی خونش  حوصلت سر نره!

یا میتونی همون بمونی خونه حودتون زیاد ب حرفای مامانت اهمیت ندی خودتو سرگرم کن 

مدرکت چیهه؟

میشه واس ارامشم صلوات بفرستید 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم، قبلا ک رفتم اونجا موندم خیلی غمگین شدم

بنظرم یه مدت از مادرت دور باشی بهتره تا حساسیتش کم بشه برو خونه ی خواهرت و سعی کن کارایی که حالتو خوب میکنه انجام بدی و تغییری توی اون محیط بدی تا اذیت نشی 

مطمئنی؟؟؟یعنی الان که بیدار بشه یادش نیس؟

مطمئنم

می خوای یه تاپیک بزن خانومای بیشتری میان نظر میدند.

یه جا خوندم نوشته بود اگه چندین بار تکرار شه و پدر مادرشو تو این حالت ببینه، بعدها شااید زناکار بشه. نمی دونم راست یا دروغ

البته اگه مثلا 10بار ببینه ها.

حواست باشه دیگه نبینه بچه.

برا خوشبختیم صلوات می فرستی؟
2731

الان ک خواهرت خوب شده چند روز برو.توی خونه آهنگ شاد بزار نظافت و تغیر دکور یادت نره.گل  گیاه یا چندتا گلدون با بذر سبزی خوردن بگیر حتی توی آپارتمان هم میشه کاشت.حال و هوای خونه خواهرت رو خوب کن

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
چی را خوندین این نوشته آبی ز چیه والله من میترسم باز کنم حک بشم لطفا هر کی خونده توضیح بده 

اگه نوشته ابی باشه یعنی حک میشی ؟؟؟ توضیح میدید چون من اصلا اطلاع ندارم یعنی چی ؟؟؟ حک بشی چی میشه اینجام میتونن حک کنن

فوق لیسانس حسابداری

واست صلوات فرستادم قشنگم❤

بنظرم برو سرکار بمون خونه خودتون اگ ابجیت تنها دوست دارع کنارش باشی پیش اونم ی مدت برو اگ دیدی باز حالت بد شد پاشو بیا خونه خودتون

میشه واس ارامشم صلوات بفرستید 😔
2738
اگه نوشته ابی باشه یعنی حک میشی ؟؟؟ توضیح میدید چون من اصلا اطلاع ندارم یعنی چی ؟؟؟ حک بشی چی میشه ا ...

آره، تازه موبایلتم می سوزه، سیم کارتتم منفجر میشه، اصلا یه وضعی. نیا اینجا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4668911/خونه-خواهرم-زندگی-کنم-یا-خونه-خودمون-تورو-قرآن-کمک?page=1

برا خوشبختیم صلوات می فرستی؟
2706