2733
2739
عنوان

منم بشم مثل خودش؟؟؟

336 بازدید | 21 پست

عقدم, شوهرم زیاد بهم ابراز علاقه نمیکنه، مثلا تا زمانی که ودم بهش نگم بغل یا بوسم نمیکنه یا حتی بهم نمیگه که دوسم داره یا عاشقمه!

ولی من کلا بر عکسم همشششش بغلش میکنم بوسش میکنم و قربون صدقش میرم..

من از این اخلاقش خیلی ناراحتم. تا حالا هزار بودم خودم و بقیه گفتیم که زن به محبت احتیاج داره ولی گوش نمیکنه. خیلی دلم میگیره ازش. هزار بار تاحالا خواستم مثل خودش بشم و نتونستم.. . بنظرتون منم بشم یه آدمی مثل خودش؟؟؟؟

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

خودش میگه از ته قلبش دوسم داره ! وای هیچوقت بیان نمیکنه. 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مثل خودش نشو محبتتو کمتر کن و خودتو سرگرم کنی ی بار شما پیش قدم شو دفعه بعد بزار اون بیاد 

به خودت برس و سرت رو مشغول کن ک فکر نکنه هر لحظه منتظر ی اشاره اونی کلا یکم مغرور تر شو 

زندگی میگذره بد یا خوب میگذره اسون یا سخت میگذره  روزایی بوده حسرت خیلی چیزا رو خوردیم روزایی بوده نشستیمو زانو غم بغل گرفتیم روزایی بوده شاد بودیمو خوشبخت و روزایی بوده که زندگی کردیم 🌹🌹فهمیدم که باید خیلیا رو درک کنم و ب خیلیا حق بدم ... نمک رو زخمشون نپاشم ... درد رو درداشون نباشم ..اعتماد نکنم و ساده نبخشم اگه بخشدیم فراموش نکنم .... ادما گاهی خوبن گاهی بد کسی که فکر میکنی که بهترین ادمه باهاس ازش توقع خنجر زدن داشته باشی و کسی که بدترین ادم بوده شده فرشته نجات من ...سعی نکن ادما رو بشناسی اونا خودشون کاری میکنن که بشناسیشون ... زندگی میگذره  ادما همه رهگذری بیش نیستن ...
2738
به نظر من بشو ببین چی میشه🤷‍♀️

خااک تو سرم که طاقت ندارم 😭😭😭

منم مدلم اونجوریه.ــ بزور که نمیشه طرفو عوض کرد بعضیا درونگرا هستن

خیلی مدل بدیه

مثل خودش نشو محبتتو کمتر کن و خودتو سرگرم کنی ی بار شما پیش قدم شو دفعه بعد بزار اون بیاد  ...

پیشنهاد. خوبی بود مرسی 

پیشنهاد. خوبی بود مرسی 

خواهش عشقتون پایدار 

زندگی میگذره بد یا خوب میگذره اسون یا سخت میگذره  روزایی بوده حسرت خیلی چیزا رو خوردیم روزایی بوده نشستیمو زانو غم بغل گرفتیم روزایی بوده شاد بودیمو خوشبخت و روزایی بوده که زندگی کردیم 🌹🌹فهمیدم که باید خیلیا رو درک کنم و ب خیلیا حق بدم ... نمک رو زخمشون نپاشم ... درد رو درداشون نباشم ..اعتماد نکنم و ساده نبخشم اگه بخشدیم فراموش نکنم .... ادما گاهی خوبن گاهی بد کسی که فکر میکنی که بهترین ادمه باهاس ازش توقع خنجر زدن داشته باشی و کسی که بدترین ادم بوده شده فرشته نجات من ...سعی نکن ادما رو بشناسی اونا خودشون کاری میکنن که بشناسیشون ... زندگی میگذره  ادما همه رهگذری بیش نیستن ...
2706