2733
2734

ساعت را برداشتم
تا نکوبد ثانیه های نبودنت را ،
که حس نکنم !
چه قدر برای آمدنت دیر شده …
نشسته ام و بین رفتن های تو
و ماندنهای خودم
مخرج مشترک می گیرم!
حاصلش فقط
داغِ تو می ماند
روی دلم

آقا جان بیا...🙏🙏🙏😭😭😭😭

@نازامین2    

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام افسانه جان ⁦❤️⁩.. صبح شما بخیر .ببخشید اگر  اسباب مزاحمت هر روزه هستیم 🤗🙏🙏 اگر باعث مزا ...

سلام عزیزم خیلی هم خوشحال میشم از دعوتتون حتی اگه پست هم نزارم برای هر شهید ۵صلوات و۱آیه الکرسی میخونم

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
سلام عزیزم خیلی هم خوشحال میشم از دعوتتون حتی اگه پست هم نزارم برای هر شهید ۵صلوات و۱آیه الکرسی میخو ...

ممنون عزیزم .. لطف دارید ⁦❤️⁩😘😘🦋🦋

🍃🍃🌹🍃🍃🌹🍃🌹🍃🍃🍃🍃🍃🍃🙏🙏🙏🙏🙏🍃🍃🍃🌻🌹

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2728
سلام به الهه مهربون صلوات وایت الکرسی هدیه من به شهید بزرگوار استاترگل ودوستان همراه هرکدوم دوست داش ...

إن شالله با موفقیت 🍃🍃🍃🙏🙏🍃🌸🌸

2738

سلام صبح تون بخیر وشادی

یه سوال داشتم:فقط کسایی رو که صدا میکنید میتونن بیان؟؟

چون من خودم هر روز همینطوری میام به تاپیکتون سر میزنم...اگه راضی هستین که خوشحال میشم بیام اگه نه که اشکال نداره🤗

من سوره فجر و فاتحه و ۱۴ صلوات به شهید عزیز هدیه کردم..

سلام بر آنهایی که از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم.

قامت راست کردند تا ما قامت خم نکنیم‌

به خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم.

سلام بر آنهایی که رفتند تا بمانند و نماندند تا بمیرند.

🌺🌺 سلام بر شهدا 🌺🌺

سلام الهه ی عزیزم. خیلی ممنونم که مثل همیشه قابل دونستی و من رو به تاپیک زیبا و پر خیر و برکتت دعوت کردی.🌺🌺

یک حمد و سه توحید هدیه من به شهید بزرگوار شهید احمد خادم الحسینی🌺🌺🌺

یک حمد و سه توحید هدیه به شهید مصطفی ابراهیمی مجد🌺🌺🌺

ان شاالله شهدا برامون دعا کنند که عمر و وقتمون رو به بهترین نحو بگذرونیم. از همه عزیزان التماس دعا دارم.

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 
ممنون عزیزم .. چقدر پیامتون به دلم نشست چون حقیقت احساس و حرف دلم رو نسبت به خودتون نوشتید . با عرض ...

فدات شمممم😍😍😍 خیلی دوست دارم ♥♥♥♥اگه گاهی نا امید شم که خدا صدامو نمیشنوه ولی شماهایی که دعا گو هستین به دل خوشم که یکی دعا گوم هستش صداشونو میشنوه 🙏🙏🙏🙏

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

خرمشهر پس از 575 روز و بعد از 25 روز نبرد سخت در ساعت 11 صبح سوم خردادماه آزاد شد و غریو شادی تمامی میهن اسلامی را فرا گرفت .

می گویند در این عملیات 5038 کیلومترمربع از اراضی اشغال شده باز پس گرفته شد ، می گویند 19 هزار نفر از سربازان عراق به اسارت ایران درآمدند ، بیش از 16 هزار نفر کشته و زخمی شدند و یگان زرهی و پیاده دشمن با انهدامی سخت مواجه شد ، می گویند بیش از 150 تانک ، 200 خودرو ، 20 هواپیما و 30 توپ دشمن منهدم شد ، می گویند تعداد شهدای ایران حدود 6000 نفر بود و 17000 نفر نیز از هم میهنانمان نیز مجروح شدند ، می گویند دشمن در این عملیات شکست سختی را متحمل شد و تمام خیال های خامش مبنی بر تصرف ایران و اشغال جنوب کشور نقش بر آب شد و می گویند « خرمشهر آزاد شد » اما در ذهن من و در حافظه ی تاریخی ام تنها یک خاطره جاودانه مانده است ، خاطره ای که هرگاه آن را به یاد می آورم احساس غرور می کنم

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.

خرمشهر دشنه‌ ای است به قلب استکبار

خرمشهر شعله ز آتش عشق الهی است

که در صحاری شبهای بی‌ نشان

خرمشهر، شاخه‌ ای از یاس بنفش است کز پشت دیوار غیب

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.
2706