2733
2734
عنوان

توروخدا بگید نزدیکی در سه ماهگی جنین بده یا ن😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 36 پست
وا چرا کاندوم ؟؟من استفاده نکردم نکنه خطرناک باشه  فک کنم دکترت برا عفونت گفته حتما ک بزارید ک ...

نه بابا اصلا بچه دون جداس . بچه داخل یه کیسه هست...خیالت راحت تقریبا همه بی کاندوم هستن این دوران مگر موارد و بیماریهای خاص

چشم به راه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب شوهرم میگفتم عمیق نباشه میگف من اون لحظه ک نمیتونم ب عمیق و غیر عمیقش فک کنم ک 😑😑

ههههه باید حتما اروم انجام بشه وبا احتیاط .

ازبابت اینکه جلوگیری باشه یا نه ،،چون اگه بدون جلوگیری باشه باعث انقباض رحم  میشه بعضیا جلوگیری دارن بعضیا هم ن 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2728
وا چرا کاندوم ؟؟من استفاده نکردم نکنه خطرناک باشه  فک کنم دکترت برا عفونت گفته حتما ک بزارید ک ...

حالا اشکال نداره استفاده نکردی ، از این به بعد استفاده کن . گفت هم واسه اینکه عفونت نکنی هم اینکه منی شوهرت با فشار وارد رحم نشه یه موقع پارگی ایجاد بشه

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد