2737
2734

حالا با آقا امام حسین و آقا ابولفضل حرف بزن...این تاپیک برای شماست،تموم درداتو بریز بیرون به آقا بگو...اینجا برای شماست...دلت رو خالی کن،خدا نشسته براش حرف بزنی...

قرآن رو بغل کن،رو به قبله بشین،دوستت رو حس میکنی؟شروع کن براش حرف زدن,با دقت گوش میده،هرگز توبه کننده رو سرزنش نمیکنه،هرگز از حرفات خسته نمیشه،هرچی بیشتر باهاش حرف میزنی بیشتر دلش میخواد گوش بده...دوستت داره نوازشت میکنه،حسش میکنی؟

پس شروع کن،منتظرته...

اگه دلت خواست اینجا دردات رو خالی کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اقا امام حسین حرفی ندارم صدام ب جایی نمیرسه

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
نگو عزیزم این چه حرفیه،چرا

چون هم من ازش حاجت داشتمو نداد هم مادرم.خیلی ام دلم شوست.واقعا دلم شکست.مخصوصا برای مادرم با کلی ایمانو اعتقاد کمک خواست بحث شفای بیماریش بود.

2738
چون هم من ازش حاجت داشتمو نداد هم مادرم.خیلی ام دلم شوست.واقعا دلم شکست.مخصوصا برای مادرم با کلی ایم ...

عزیزدلم بیماری،مرگ،شکست و...روند طبیعی دنیا و زندگیه و قطعا همه ی ما انسان ها دوست داریم عزیزانمون هرگز دچار این مسائل نشن و دعا میکنیم،اما در عمل این خواسته ی غیرمنطقیه،شما دعات رو بکن ،برآورده هم نشد توشه آخرت و یا دفع کننده یک بلا میشه ک شما ازش مطلع نمیشی،اگر ایمانت رو قوی تر کنی قبول کردن روند نظام خلقت و دنیا و سختی هاش برات راحت تر میشه

یه چیز میگم نریزین سرم اگه بخوایم با خدا حرف بزنین چرا بریم کربلا چرا تصور کنیم کربلاییم همینجا تو ...

شما هرجور که حس میکنین بهتر میتونین به خدا وصل بشین باهاش ارتباط بگیرین😍

یا امام حسین خودت ریشه ویروس کرونا رو تا ماه محرم خشک کن

طاقت هیئت مجازی تو محرم و صفر نداریم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
عزیزم😍امسال ما رو هم توی دعا هات فراموش نکن،التماس دعا برای همه،خصوصا مادر و پدرم

محتاجیم به دعا❤

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
2706