2726
من زعفرونیشو دوست دارم تازه کلی شکر توش میریزم 

میشه شیرین پلو شیرازی که...

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا 

چرا دیگ مهرشاد تو اینستادرست کرد فقط مرغ و تخم مرغ اضافه نکرد بهش 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
چرا دیگ مهرشاد تو اینستادرست کرد فقط مرغ و تخم مرغ اضافه نکرد بهش 

خبجز  مرغ و تخم مرغ بهش  ماست چکیده و زعفرون زرشک و کشمش و گلاب هم زد بهش 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
خاهر امضات جیگرمو اب کرد واقعی بود؟

مادرم سالها زمین گیر بود خودم هم پرستاری ش میکردم ۱۳ ساله که فوت کرده💔 یه جورایی شبیه

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
مادرم سالها زمین گیر بود خودم هم پرستاری ش میکردم ۱۳ ساله که فوت کرده💔 یه جورایی شبیه

وای بمیرم خدا بیامرزه ایشونو ...خوب شما چند ساله بودی کخ پرستاری ایشونو میکردی...ینی با زندگی متاهلی میشد؟ 

چشم به راه...

ببخشید عزیزم ناراحتت کردم ولی حقیقتش مامان من کمی ناتوان شده و من خوب سر زندگیمم همش غصشو دارم نمیرسم کامل در خدمتش باشم از شما میپرسم که یاد بگیرم

چشم به راه...
وای بمیرم خدا بیامرزه ایشونو ...خوب شما چند ساله بودی کخ پرستاری ایشونو میکردی...ینی با زندگی متاهلی ...

بچه بودم عزیزم الان ۲۷سالمه

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
بچه بودم عزیزم الان ۲۷سالمه

بمیرررررم ...روحشون شاد .الهی همنشین حضرت زهرا باشن...مامان منم ناتوان شده و من جیگرم خونه...ولی مامان شما جوان بودن خیلی درسته؟ مامان من ۶۰ سالشه ولی من خیلییی غصه میخورم نکنه چیزیش بشه...

چشم به راه...
بمیرررررم ...روحشون شاد .الهی همنشین حضرت زهرا باشن...مامان منم ناتوان شده و من جیگرم خونه...ولی مام ...

اره جوون بود خدا شفا بده مادرتون رو 

بچه ها چقدر خشک و سوخته شده انگار فقط نه دیگ هست ته چین ها 😂😂حالا درست کردم عکسشو میزارم مال من قطرش بزرگتره و ته دیکش شبیه کیک میشه 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2706