2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچوق خابتو براکسی تعریف نکن چون شاید بعضیا برات بد تعبیر کنن عزیزم..من هرخابی ببینم با خودم همو لحظه میگم خاب خوبی خیرع ب خوشی میگه ..ک تعبیرش خوب باشع برام بد نباشع همونم میشه

من دستمو گذاشتم نقطه حساسم

خخخ داره تعریف میکنه😂😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

بمون تو صف ایشالا نوبت توام میرسه 

خودمم شفا لازمم

میدونستین 70درصد شخصیت آدما تا 7 سالگی شکل میگیره؟.   و تا 14سالگی ب90درصد هم میرسه؟؟         یچیز دیگه   میدونستین غالبا بچه ها اون چیزی نمیشن ک پدر و مادر میخوان   اون چیزی میشن ک پدرو مادرهستن

تعبیر نداره فقط تو ضمیر ناخوداگاهات به یه ادم هیز میشناسیش و همون چهره وارد خوابت شد ....

منم دقیقا ی دوستای شوهرمو ازبس بدم ازش میاد ی بار این خوابو دیدم

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

خعلی بهش فک میکنی یکم دورشو ازش

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706