2737
2734

دلیل جدایی زندگی قبلیشونو بدون 

ببین میتونی کنار بیایی 

بعدشم دیگ راجب گذشته پیگیر نباش 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره فور کنم.ولی زیاد ابراز علاقه میکنه همش میگه مدتها بود به کسی این حسشو نداشتم

دیگ بلخ ه یبار زندگی کرده بلده چجوری خام کنه طرفو

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2738
اره فور کنم.ولی زیاد ابراز علاقه میکنه همش میگه مدتها بود به کسی این حسشو نداشتم

معمولا مردا از این حرفهای قشنگ زیاد میزنند بخصوص که ایشون زن هم داشته .خیلی مراقب خودت واحساساتت باش عزیزم.

🙊🙊🙊🙈🙈👀

زیاد رو ندین ب مردا

اگر قصدشون ازدواج بود و اونا یک قدم برداشتن شما دو قدم براش بردارید😃

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
😂اره 

بنظرم هرکسی انقد خوش مشکلات داره که نخواد خودشو بتدازه تو هچل

البته اینم بگم که دختر عموم ۲۴ سالشه با ی پسره مطلعقه ازدواج کرد ک پسرش پیش زنش بود طلاقم نگرفتن 😂

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
قصدتون چیه؟ ازدواج یا دوستی؟ اگه اخلاقاتون بهم میخوره و با این چیزا مشکلی ندارید سن و گذشته ی طرف ...

نمیدونم فعلا فقط چون علاقه داشتم باهاشم.فکر نکنم بتونم باهاش ازدواج کنم

2706