2737
2734
عنوان

آرام پز

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی داخل ارامپز نخود و لوبیا زودتر میپزه یا تو قابلمه؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
تا وقتی بپزه😂

آخه من میدونم فردا تا لنگ ظهر خوابم.بعدشم اینکه آرام پز من اصلا زمان مشخصی نداره فقط یه دکمه روشن خاموش

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2728
منم کله پاچه میخوام🤤🤤☹️

😷😷😷من حاضرم یک ماه روزه بگیرم ولی کله پارچه نخوردم

همون پاچه😕

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
یعنی داخل ارامپز نخود و لوبیا زودتر میپزه یا تو قابلمه؟

والا میگن دیزی خیلی باید آروم آروم بپزه تا یه طعم عالی بگیره منم آرامپز رو واسش انتخاب کردم. تو قابلمه زودتر میپزه ولی جاافتاده نمیشه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
آخه من میدونم فردا تا لنگ ظهر خوابم.بعدشم اینکه آرام پز من اصلا زمان مشخصی نداره فقط یه دکمه روشن خا ...

دو ساعت دیگه باید پاشی نهار بخوری الان با درجه کم بزارش😐

ولی ساعت بزار رو زنگ یه سر بزنی دوباره بخواب😐

2738
سلام کلا من آرام پزم اگه نباشه بدبختم ‌. من هم خورشت توش میپزم هم آبگوشت هم پلو 😂🤣 ۳ ساعت و اینا خ ...

منم میخواستم بگم ممکنه چهار ساعته بپزه

والا میگن دیزی خیلی باید آروم آروم بپزه تا یه طعم عالی بگیره منم آرامپز رو واسش انتخاب کردم. تو قابل ...

من تو زودپز یک ساعته ابگوشت تحویلت میدم.جا افتاده😆خودمم دوس ندارم کلا😁

دو ساعت دیگه باید پاشی نهار بخوری الان با درجه کم بزارش😐 ولی ساعت بزار رو زنگ یه سر بزنی دوباره بخ ...

میگم هیچی نداره فقط دو تا دکمه داره یکی نوشته پلوپز یکی نوشته آرام پز. دکمه هاش هم فقط خاموش روشن ان هیچ زمانی چیزی نداره 

۴ ساعته کاملا پخته 

از ساعت ۱ گذاشتم هنوز نپخته.این خیلی ناجوره فکرکنم ۱۲ساعته پخته باشه😂

2706