2733
2734
عنوان

از دست خودم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 26 پست

یعتی رسما غرور اون پسر با خاک یکسان میشه از رفیقشم نارو میخوره

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی رسما گند زدم ..چیکار کنم؟

من نمیدونم ولی خیانت ی بحثه خیانتی که از رفیقتم ضربه بخوری ده برابر بدتره

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌

میدونم خیلی از پسرا این کارو میکنن ، و دوستشم بیشتر از شما مقصره حتی

ولی اگر بهش بگی خیلی داغوون میشه اگر خودش اهل این کثافت کاریا نباشه

فقط باهاش بهم بزن بگو فک کن خیانت کردم ولی نگو با دوستش 

2738
مثل سگ پشیمونم ولی میفهمه میدونم😪😪😪

دور از جون شما

بنظرم از زبون خودتون بشنوه خیلی بهتره تا اینکه ینفر دیگه بهش بگه یا خودش بفهمه منم خیانت دیدم و الان که فکر میکنم شاید اگه خودش بهم میگفت خیلی بهتر میشد

چرا خیانت کردی میشه بدونم

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 

بعدشم چرا وقتی ب یکی دیگه تعهد داری میری با یکی دیگه

اونم همخوابی

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله...