2703
2553
عنوان

از دست خودم خسته شدم

328 بازدید | 26 پست

من به دوسپسرم خیانت کردم از تهه دلم ناراحتم حس میکنم حالم هیچوقت خوب نمیشه اگه بفهمه ازم خیلییی دلخور میشه ولی کاریه که شده 

ولی اینو میدونم تهه دلم با کاری که کردم تا اخر عمرم غصس و ناراحتی دلم میخواد بمیرم

برو بهش بگو و عذرخواهی کن

حداقل عذاب وجدانت کمتر میشه حتی اگر ولت کنه

وجدان ادما با جونشون برابری میکنه

ارزشش خیلی بالاست

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
ببخشه؟اگه بفهمه کلا قیدمو میزنه ازینکه ولم کنه اینقد ناراحت نمیشم ازین که ارم ناراحت میشه ازین ناراح ...

بابا اونم حتما یه زیرابیایی رفته تو عمرش،،،درکت میکنه

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
برو بهش بگو و عذرخواهی کن حداقل عذاب وجدانت کمتر میشه حتی اگر ولت کنه وجدان ادما با جونشون برابری ...

یعنی برم صاف صاف بهش بگم من با دوستت خوابیدم؟ اشتباه کردم ولی کاریه که کردم بگم بهش؟

یعنی برم صاف صاف بهش بگم من با دوستت خوابیدم؟ اشتباه کردم ولی کاریه که کردم بگم بهش؟

بگو من بهت خیانت کردم توقع بخشش هم ندارم ازت چون میدونم کارم خیلی بد بوده ولی اینقدری پشیمونم ک قید همه جیو زدم تا بیام بهت بگم و ازت عذرخواهی کنم 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

ترجیح میدم بمبرم تا دوس دخترم همچین حرفی بهم بزنه

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2706