2737
2734
عنوان

+ عکس

630 بازدید | 54 پست

عکس دخملمو میذارم

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چی شده عزیزم

میخواست لاغر بشه ۴۵ کیلو بود بعد غذاش رو کم کرد کم کرد تا امروز که شده ۴۰ کیلو هی فشارش می‌افتاد تا بهش غذا می‌دادیم استفراغ میکرد بیشتر از شش قاشق نمیتونه غذا بخوره الآنم با شوهرم و شوهر خواهرم و خواهرم اورژانس اومد دنبالش بردنش بیمارستان بستریش کردن الهی فداش شم رنگش شده بود گچ دکتر گفت شاید بره تو حالت کما معدش کوچیکه شده و اوضاعش زیاد خوب نیست😭😭😭😭

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁
پس کو

دیر لود میشه 

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
میخواست لاغر بشه ۴۵ کیلو بود بعد غذاش رو کم کرد کم کرد تا امروز که شده ۴۰ کیلو هی فشارش می‌افتاد تا ...

خدا شفاش بده عزیزم ان شاالله🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
میخواست لاغر بشه ۴۵ کیلو بود بعد غذاش رو کم کرد کم کرد تا امروز که شده ۴۰ کیلو هی فشارش می‌افتاد تا ...

وای خدا براش صلوات فرستادم

خودش خواست لاغر کنه؟ 

برام دعا کنید بهخاستم برسم ❤️ 

ان شاء الله زود خوب شه چند سالشه چرا گذاشتین سرخود رژیم بگیره بچه آخه😑😑😑😑

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2706