2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر چند وقت یکبار برو ازمایش بده 

طبق ازمایش بله باید مصرف کنی

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

من چون تو بارداری کم کاری تیروئید گرفتم دکترم بعد زایمان گفت دیگه نخور

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

دکتر به من گفت بخور ولی نخوردم آزمایش دادم ولی هنوز نتیجه اش رو نگرفتم😐

دخترم الان ۳۰ روزشه و هفته پیش آزمایش تیروئیدش خوب نبود ولی دکتر گفت مشکلی نیس😕 خودم دوباره میخام یه مدت بگذره دوباره ببرمش برا آز😓

سر خود قطع نکن باید بری باز آزمایش بدی ببری دکتر بگه چیکار کنی

اگرم لازم بشه به قطع آروم آروم باید کم بشه و قطع بشه خودت ولش نکن آزمایش بده دکتر عمومیم برات مینویسه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

خوب برو دکتر .فکر میکنم که ایشون بهتر میتونه راهنماییت کنه تا سایت😘

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
به من گفتن ادامه نده ولی ازمایش بده منم از دادم نرمال بود دیگه نخوردم

بعد چه مدت از زایمانت آزمایش دادی؟ یه ماه؟ منم دکترم گف یه ماه بعد آزنایش بده ولی دقیق یادم نیس گف بخورم یا اینک دگ نخورم 😒😒😒

خداجون خودت گفتی لطفت دائمیه ❤
من چون تو بارداری کم کاری تیروئید گرفتم دکترم بعد زایمان گفت دیگه نخور

منم همینطورم توی بارداری کم کاری داشتم ولی بعدزایمان نمیدونم بخورم یان دکترم گف یه ماه دگ آزنایش بده ولی یادم نیس گف بخورم آخر یااینک نخورم دگ آخه خیلی حرف زد 

😒😒😒

خداجون خودت گفتی لطفت دائمیه ❤
بعد چه مدت از زایمانت آزمایش دادی؟ یه ماه؟ منم دکترم گف یه ماه بعد آزنایش بده ولی دقیق یادم نیس گف ب ...

نه دیگه فک کنم نباید بخوری ازمایش بدی ببینی نیازی هست یا نه اگه بخوری که معلومه نرمال میشه دیگه