2733
2734
من از فردا مینویسم فقط خدا کنه پول خرید خونم جور بشه اگه بشه واقعا معجزه بزرگی میشه برام😍

میشه شک نکن

تلاش کن، قوی کار کن برای درامد بیشتر

کنارش از جذبم کمک بگیر

منتظر تیتر بیاید دکور خونه جدیدمونو ببینید هستم💗🌺

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
💪💪یک مرحله از قانون جذب جعبه جادویی  شما یک جعبه که دوستداری بهت حس خوبی میده نگاش میکنی انر ...

بکگراندم بذاری خوبه.

وای فرض کن تابلو کائنات بسازم عکس عروس بچسبونم روش😅 بابام شهیدم میکنه

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد جذابه شنیدن اینکه یکی جز خودم تجربشو داره 😍😍😍😍👌👌👌👌

اره واقعا نور امید چلچراغ میشه تو دل ادم🥰😍😍😍🥰

من از فردا مینویسم فقط خدا کنه پول خرید خونم جور بشه اگه بشه واقعا معجزه بزرگی میشه برام😍

ببین همین جمله خدا کنه یک نقطه منفی 

اصلا نباید توی درخواستت سر سوزنی انرژی منفی باشه 

تو باید بخودت بگی من این پول بدست میارم 

تمام و فقط به اون پول فکر کنی که الان دیتته داری باش خونه میخری بهترین خونه و لوازم 

و کدام فکر مثبت و رویا پردازی رسیدن به پول 

2731

من مادرم قبول داره خودم نه

به نظرم منطقی نیست خیلی

یه جورایی نقش خدا و توسل بهش رو نادیده میگیره یه جورایی متکی به ذهن و قدرت تلقینه

نظر منه البته 

ترجیح میدم هر چی میخوامو مستقیم به خودش بگم 

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
2738

مثلا بنویس خونه من ۸۰۰ متره اشپزخونش اپنه تراسش فلان قدره اتاق خوابش فلانه

خدایاشکرت برای خونه خوشگلم، خوشبختیمو اینجا دارم میسازم، خونه ام نورگیره و حیاطش فلان قدره، فلان گلارو کاشتم.‌..

چقد جذابه شنیدن اینکه یکی جز خودم تجربشو داره 😍😍😍😍👌👌👌👌

سلام چقدر از خوندن پیامای شما خوشحال شدم 

درود بیکران الهی بر روح و ذات پاک شما

من با اینکه 29 سالمه فقط ولی با قانون جذب و این روش جذاب زندگی معجزه ها دیدم 

خیلی دلم میخواست تو پی وی شمارتو بهم میدادی باهم دوست میشدیم و از تجربه هامون میگفتیم

من مادرم قبول داره خودم نه به نظرم منطقی نیست خیلی یه جورایی نقش خدا و توسل بهش رو نادیده میگیره ی ...

اصلااااا

مگه خدا نمیگه بخواه تا اجابت کنم

مگه باور نداری اون قدرت برتره

پس پیشاپیش شاکر باش از اجابت دعات

مثلا خدایاشکرت کنکور پزشکی فلان دانشگاه قبول شدم🌺

اتفاقا رابطه مستقیم با خدا داره

من شهریور عقدمه خداروشکر ❤️😍قانون جذب بهترینه توی زندگیم  

برای منم دعاکن سریعتر ظهور کنه با دسته گل💍😁

خوشبخت بشی عروس زیبا💟😘

2706