2726
من اعتماد مردم به گفته مامانم شانس من خوب بوده تا بوده😂

دیه خود دانی ممکنه فرکانس داشته باشن جاها معتبر بگوش

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
من مهرگان و احمدی و ساناز اسبقی و دارم با پایدار و ولمنتال 

منم مهرگان رو دارم ازش نتیجه گرفتی عزیزم؟

اسم کانال هاشو برامون بفرست بقیه هم استفاده کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم مهرگان رو دارم ازش نتیجه گرفتی عزیزم؟ اسم کانال هاشو برامون بفرست بقیه هم استفاده کنن

کابریمو دوس دارم ننه میترکوننم 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
اوکی ممنون 🙂

خواهش

من نمیدونم خانومی اون میگفت من خودم جرات اینکارو ندارم خیلی عجیبه حتما یه اتفاقاتی تو مغز و بدن اتف ...

ذهن ناخودآگاه تو اون تغییر که میخوایو میپذیره و اون پیام های پنهان  رو ذهن ناخودآگاه تو اثیر می‌زاره و تغییر میکنی

درخواست دوستی میدم میفرسی؟

بفرس

کابریمو دوس دارم ننه میترکوننم 

نه چرا همچین کاری کنن؟؟؟

من خودم کانال اینا زیاد قرار دادم 

بفرست عضو کانال ها بشم ببینم چه ساباییه 

اسماشونو به انگلیسی بفرست مرسی

2706