2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نیت کردم میخوام بدونم کرونا دارم یا نه

خوب اومده برات ،صدقه بده حتما

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
یعنی ندارم؟؟ چرا صدقه بدم؟؟؟ بخداااا انقدر ترسیدم ترسیدم که خداااااا میدونه داره بدنم مث بید میلرز ...

نه انشاا... میخواستی تست انجام بدی؟

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2714
یعنی ندارم؟؟ چرا صدقه بدم؟؟؟ بخداااا انقدر ترسیدم ترسیدم که خداااااا میدونه داره بدنم مث بید میلرز ...

گلم هیچت نیست ایشاالله بد به دلت راه نده استرس واسه همچی بده همین الان وضو بگیر نماز شب بخون که آرومت کنه🌹

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

آخه تو ترجمه آیه بود از انفاق در راه خدا برای خشنودی خدا

تست شووووو میترسم ک میکنن تو بینی  هیچ علائمی ندارم ولی خب بعد یکی دوهفته میفهمی

پس امید بر خدا نداری،اصلا هم به خودت استرس وارد نکن باعث میشه سیستم ایمنی بدنت ضعیف بشه

حتمااااا فردا صدقه میندازم  الهی بگردم دورت دستت دردنکنه

عزیزمی ،خواهش میکنم❤

گلم هیچت نیست ایشاالله بد به دلت راه نده استرس واسه همچی بده همین الان وضو بگیر نماز شب بخون که آروم ...

اخه مادر عشقم کرونا گرفته من پیش عشقم بودم میترسم من یا عشقم کرونا گرفته باشیم 

عشقم امروز ازمایش کرونا داد منفی بود بازم ولی میترسم

2706