2733
2734

انقدر ظلم نکنید بخاطر خود خواهی های خودتون 

بدبخت زن دوست شوهرم حالش بد شده باردار هست بردنش بیماررستان دولتی گفته امشب اصلا پذیرش و بستری نداریم فردا صبح بیاد سونو میکنیم بعد تصمیم میگیریم 

میگم خب بهش بگو این ک وضع مالیش عالییییی هست چرا نمیبرتش خصوصی میگه خودم بهش گفتم زن پرو میشه!!!! از این کلمه متنفرم 

کلمه ای ک مادر شوهرم همش بهش میگه زنت و پرو. نکن بهش پول نده بهش اجازه نداره بهش زیادی محبت نکن به حرفش گوش نده 

شوهر من یه تک پسر لوس هست بسیار خود خواه و مغرور ک به خودش اجازه میده بگه من باید تنبیهت کنم! 

واقعا متاسفم برا مادرایی ک برا دل خودشون پسر هاشون رو راحت طلب و لوس تربیت میکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادر شوهرت  و همسرت بی نهایت بی ادب هستن

اما چکار کنیم بیگاری که نمیشه از بچه کشید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

دختر دارا هم سعی کنن خوب تربیت کنن لطفا 

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

من واسه زایمانم دکتر هم تو دولتی با ۲تومن میتونس عملم کنه توخصوصی با ۶تومن....اولش دلم سوخت برا شوهرم ولی بعدش گفتم باید براخودم ارزش قائل باشم منم بالاخره ۹ماه سختی کشیدم که برم حداقل یکشب بیمارستان خوب...والا بخدا

2706