2726
عنوان

جنسیت بچه، تلنگر!!!!

683 بازدید | 49 پست

بچه ها بنظرتون این کار که رژیم غذایی برای پسردار یا دختردار شدن میگیرن یا نذر میکنن که پسر یا دختر بشه یا نذر اسم میکنن کار درستیه؟ یه جورایی با اصرار چیزیو خواستن از خدا نیست؟ در حالی که خدا بهتر میدونه اینده مخلوقاتشو؟

من یکم حساس شده بودم رو جنسیت و مطلب میخوندم تا اینکه

امشب یک تاپیک قدیمی اینجا خوندم خانومه تاپیک زده بود رژیم برای پسردار شدن

بعد دیدم ماه ۶ سقط کرده

و بعدم خدا دختر داده بهش و تاپیکاش بود اسم دختر ناز و لطیف و ...

احساس کردم تلنگر بود برام.

که فقط سلامتی خودم و بچه رو بخوام هر موقع باردار شدم.

نظر شماها چیه؟

کسی تحقیقی کرده در این مورد؟

خدایا شکرت

هر چقدرم نذر و نیاز کنی خدا کار خودشو میکنه و هر چی صلاحت باشه درنظر میگیره

پس بسپر به خودش

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب یک تمایله شخصیه بسته به نوع بزرگ شدن تربیت فرهنگ میزان وجود دختر و پسر در خانواده

اما خیلیام نمیپسندن 

کاش خدا فرزند صالح و سالم به هممون بده آیندشون زیبا باشه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2728

فقط سلامتی جنسیت مهم نیست 

من نذر کردم ک سالم باشه اگه دختر شد بزارم زینب اگه پسر شد ابوالفضل برامم فرقی نداشت ک چی بشه .فقط میخواستم سالم باشه 

ک خدا پسر بهم داد 

من براساس مسائل فلسفی و با استدلال معتقدم خداوند فرزندی که بهتون میده زمانش جنسیتش و حتی همسرش مشخصه

این ماییم که فکر میکنیم توی نظام هستی دخیل هستیم

در صورتی که نیستیم

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
هر چقدرم نذر و نیاز کنی خدا کار خودشو میکنه و هر چی صلاحت باشه درنظر میگیره پس بسپر به خودش

من خیلی عشق دختر بودم از همون اول پسر نمیخواستم الان دومیم پسر...

نمیدونم چرا ول کن ماجرا نیستم به فکر سومیم برم ای وی اف کنم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بنظر من که انسان اختیار داره هر جنسی رو که دوست داره از خدا بخواد و بنظرم رژیم و آی وی اف برای تعیین جنسیت کار غلطی نیست..علم رو خدا در اختیار انسان گذاشته که ازش استفاده کنه..

مهم اینه که اگر چیزی که میخوایم نشد ناشکری نکنیم و صلاح خداوند رو بپذیریم

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
والا من ب این نتیجه رسیدم علم از خدا هم داره بالاتر میره وقتی ای وی اف اومده و جنسیتو هر پی دلشون م ...

من ادم معتقدی نیستم، امااشتباه میکنی نیروی طبیعت و کائنات از هرچیزی قدرتمندتره

بنظرم ازنظر تغذیه واسه جنسیتی که میخوای تلاش کنی وتغذیه رو عوض کنی ولی تودلت بسپری بخدا بگی هرچی وومصلحتمه وبچه ی سالم ان شاءالله

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2706