2410
2553

چطوری از شیر میگیرین؟ والا اونایی که میگن خیلی راحت  .... برید همین الان دوتا سجده شکر پشت سر هم بجا بیارید فک کنم شما و بچتون از بندگان شایسته خدا هستید و به شدت مورد لطف و عنایت پروردگار قرار دارید حواستون نیس از ما گفتن 🙄

نمیدونم چیکار کنم اصلا ... مادر بودن و انجام درست وظایف مادری چقد سخته خصوصا با بچه ای که اصلا همکاری نمیکنه باهات 🤕

از یه طرف میگن یهو از شیر نگیرین برا بچه بده اضطراب جدایی میگیره و ضربه میخوره و ال و بل از یه طرف تدریجی و ال و بل مگه میشه من که نمیتونم در هر دو صورت بچم همکاری نمیکنه اصلا ضربه رو میخوره که 🤔😑 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

عزیم من گرفتم انموقعدپسرم خیلی خیلی خیلی وابسته بوددیک ازکمردرددولاشیرمیدادم لاغرم ذدیگ بدترم شده بودم همسایموندگفتمیخای راحت بگیری صبرزرد بگیربزن واقعابچم دید بدش امد یشب یدیقه گریه کرد فرداش اروم شب سومم یدیقه کمترگریه وول کزذخیلی دعاش کردم...صبرزردبرای ازشیرگرفتنه بادوقطره اب قاطی میکنن میزنن نوک سینه بچه ببیته بدش میادمیکم بزنه کلادیگ ول میمنه

رنگ ولایتhaircolorist

عزیزم اگه اینستا داری تو پیج آیسان زیبای من مامانش مراحل از شیر گرفتن آیسان رو هایلایت گذاشته خیلی خوب توضیح میده.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

تحملت رو بالا ببر

شیر نده

از فردا سیاهش کن

و تلخک بزن

بگو اوف شده

به جاش همش سرشو گرم کن

خونه مادرت ببر

‌خونه مادر شوهرت

ببریدش دشت و دمن ! براش ماسه بریز ماسه بازی

لباسهای بپوش کمتر دیده بشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
خوش به حالت تو هم خداروشکر کن شیر خشک دادی راااحت بزار تا ده سالگیشم بخوره نوش جونش میشه

اره باباااا 

شیرم کم بود ولی هیچکاریم برای زیاد شدنش نکردم

شیرخشکو برای همین گذاشتن

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2706