2737
2734
عنوان

جهاز

547 بازدید | 44 پست

خانما بخدا دیوونه شدم الان نامزدیم

نامزدم فقط فرش و تی وی خانوادش گرفتن

خانواده منم یخچال دوقلو لزاسشویی جارو برقی سرویس تخت و مبل و سرویس اشپزخانه و سرویس رخت خواب و بالش و.....

الان هرچندوقت یبار میگه همه چیو انداختین گردن ما و داد و بیداد و بی احترامی

میگه باید همشو شما بخرین 

فرش گران به ما سفارش دادین و....

بخدا ما همینارم با وام گرفتیم  

تو شهر ماهم رسمه عروس فقط یکی دو تیکه وسیله ببره

چندسالشونه؟

خودشون هزینه میکنن یا خانوادشون؟

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  

وا از الان داد میزنه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه باید برام کت و شلوار بگیرین

میگه خانوادت هیچی برام نکردن از دلم نمیره من برا خانوادت بد نبودم کینه ای شدم و زرنگ بازی کردین باهامون و.....

میگه ببین چه زنی برا داداشم بگیریم همه چی بیاره

2728
2738

خب قبل ازدواج باید میگفتی دیگه 

طرف مام رسمه تمام جهازو پسر میخره  حتی خرج عروسی فامیل عروس رو هم پسر میده 

خب وقتی از یه شهر دیگه خاستگار میاد  میگیم دیگه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
خانوادش ۳۰ سال

از لحاظ مالی سطحشون پایینه؟؟

عزیزم بهتره یه مشاور برید

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
اره میگه خستم کردی از زندگسیر شدم حوصله حرف مفت ندارم و.....

وا یعنی چی بشین از الان تکلیفتو مشخص کن بگو ابنجور بخوای پیش بری خدا خیرت بده از ما بگذر والا الکی نیست که بخدا یه عمر زندگیه

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
2706