2733
2734
عنوان

اینا که میگن من مشاور پوست و مو هستم🥴😏

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی از فرهنگی ها متاسفانه رفتن تو این کار و دلیلش هم اینکه بازار فروش رو دارن یعنی همون مدارس

غلط کرده اول آمارمو گرفت فضول  خانوم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
وای متنفرم از همه شون چند تاشون تو فامیل هستن تو هر جمعی که باشن فرار میکنم فقط میخوان محصول بهت بند ...

بهشون میگن وقتی محصولی رو میفروشی باز باید پیگیری کنی که فراموشت نکنه و بازم محصول بهش بفروشی

در تاریخ 99.9.9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایاشکرت🤩
2731
وای متنفرم از همه شون چند تاشون تو فامیل هستن تو هر جمعی که باشن فرار میکنم فقط میخوان محصول بهت بند ...

چقدم زگیل و سیریشن😢 انگار غرور ندارن، هرچی سربالا جواب میدی باز پیام میدن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بچه ها آبرسان چی بگیرم.. پوستم خشکه و جوش ریز زیرش داره

فقط برو پیش متخصث پوست پوستت رو معاینه کنه بهت آبرسان بده 

من حتی برای ضدآفتاب هم میرم پیش متخصص

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
بچه ها آبرسان چی بگیرم.. پوستم خشکه و جوش ریز زیرش داره

من پوستم خشکه کلی مارک امتحان کردم، آخرش mQبرام معجزه کرد 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
چقدم زگیل و سیریشن😢 انگار غرور ندارن، هرچی سربالا جواب میدی باز پیام میدن 

من اگه ماهیانه ۱۰۰ میلیون هم بهم بدن حاضر نمیشم اینقدر خودمو سبک کنم تو چشم همه 

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
به این کارشون میگن پیگیری😂😂😂

میگن فالو کردن. 

خودش (دوستم) میگه باید فالو کنیم مشتریهارو

آبرسان یامرطوب  کننده

آبرسان

چند بار رفتم فقط مرطوب کننده قوی درمالیفت دادخوب نبود.. 

نه درمالیفت ایرانی هس 

پس متخصص رو عوض کن میدونی بعضی از پزشک ها با مارک های ایرانی قرار داد میبندن و از محصولات اونا معرفی میکنن متاسفانه

یکم پیگیری کن ببین متخصص پوست خوب و معروف تو شهرتون کیه

2706