2737
2734
عنوان

رشد مو

131 بازدید | 17 پست

دوست دارم موهام بلند بشه ولی تا بندسوتین بیشتر نمیاد اون دوتااجیام موهاشون تا با سنشونه اما مال من رشد نمیکنه چکارکنم ک پر و بلد بشه چی بخورم ممنون میشم راهنماییم کنید

خدایا شکرت. 

منم همینطور تا یه جایی میاد بعد متوقف میشه لعنتی

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آب گزنه عالیه 

همینطور روغن سیاهدونه و بادوم

لطفا برای مهم ترین حاجتام که یکیش  درمان کاهل نمازی هست صلوات بفرستید(حاجتی هم دارم که تماااااااااااام زندگی حالا و آینده و بعد از مرگم بهش وابستس. کاش نجات پیدا کنم از باتلاقی که توش گیرم. من خودم و خدارو گم کردم و نیاز شدید دارم که پیدا کنم خودمو، راهمو و خدامو. به طرز عجیبی توی خلاء دست و پا میزنم و همه چی بی رنگه. لطفا با دعاتون کمکم کنید که بد جور در این برهه از زندگیم همه چیز متوقف شده).دلم برای گذشته تنگ شده و متاسفم که مقصر احوال الانم؛ که فراموش کردم زندگی کردنو، خودمم. خدایا من ميخوام برگردم سمتت لطفا اینبار هم ردم نکن.آمینپ. ن.بی نمازیم حل شد و من ممنون دعا و لطف شما عزیزان هستم. خدا به همتون خیر بده ان شاء الله. 
2728
2738
واقعا گزنه دارم خوبه برا رشد؟؟ 

عاااالیه خودم امتحان کردم 

گزنه رو تو قابلمه بجوشون صافش کن آبش که ولرم شد تمام موهاتو باهاش آغشته کن بزار از صبح تا شب بمونه بعد بشور فک کنم 4 یا 5 بار که بزنی تاثیر فوق العادشو ببینب

آب پیاز دارم امتحان میکنم ببینم این چطوریه

لطفا برای مهم ترین حاجتام که یکیش  درمان کاهل نمازی هست صلوات بفرستید(حاجتی هم دارم که تماااااااااااام زندگی حالا و آینده و بعد از مرگم بهش وابستس. کاش نجات پیدا کنم از باتلاقی که توش گیرم. من خودم و خدارو گم کردم و نیاز شدید دارم که پیدا کنم خودمو، راهمو و خدامو. به طرز عجیبی توی خلاء دست و پا میزنم و همه چی بی رنگه. لطفا با دعاتون کمکم کنید که بد جور در این برهه از زندگیم همه چیز متوقف شده).دلم برای گذشته تنگ شده و متاسفم که مقصر احوال الانم؛ که فراموش کردم زندگی کردنو، خودمم. خدایا من ميخوام برگردم سمتت لطفا اینبار هم ردم نکن.آمینپ. ن.بی نمازیم حل شد و من ممنون دعا و لطف شما عزیزان هستم. خدا به همتون خیر بده ان شاء الله. 
عاااالیه خودم امتحان کردم  گزنه رو تو قابلمه بجوشون صافش کن آبش که ولرم شد تمام موهاتو باهاش آ ...

ممنونم عزیزم خیرببینی حتما استفاده میکنم رشد موهاتون بیشتر شده؟؟؟ 

خدایا شکرت. 
ممنونم عزیزم خیرببینی حتما استفاده میکنم رشد موهاتون بیشتر شده؟؟؟ 

ممنون گلم لطف داری 

سریعتر شد در واقع 

2706