2726
عنوان

عشق و تنفر💔

166 بازدید | 20 پست

.قهوه دم میکنم نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم..لبخند ک میزنی!میگویم قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم..این کار هرشب منم است،، سالهاست ک میخواهم تورا بکشمـ ولی.....لبخندت را چه کنم؟؟        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسم الله😐😐😐

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟
2728

من سالهای سال از این خانه ، بیرون نرفته ام که تو برگردی
یکبار هم که آمده ای  ما را ، مهمان به قهوه قجری کردی

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
من همیشه فکر میکردم عشق و تنفر نمیشه کنار هم باشن  ولی خودپ تجربه داشتم  عاشق ینفرم همون ...

دقیقا منم 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
من سالهای سال از این خانه ، بیرون نرفته ام که تو برگردی یکبار هم که آمده ای  ما را ، مهمان به ق ...

فک نمیکردم اهل شعر باشین👏

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔

من از همسرم به خاطر خیانتش متنفرم  هر موقع یادم میاد احساس میکنم کمرم داره میشکنه از شدت غصه ولی  به خاطر دخترام دارم زندگی میکنم 

هر روز به فکر انتقامم برام شیرین از تر از انتقام چیزی نیست 

وقُل ربِ اَنزلنی مَنزِلاً مبارکه انتَ خیرُ منزِلین دعایی برای خانه دار شدن ،اگر خوندین برای منم یه صلوات بفرستید مچکرم
فک نمیکردم اهل شعر باشین👏

سپاس .. اتفاقا زیاد به شعر علاقه دارم

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
2706