2410
2553

وقتی میبینید یکی  توی تاپیکاپست‌میذاره ک التماس دعا یا واسم حمد بخون(شاید ده ثانیه وقت ببره)ک اونم آثارش اول ب خودت برمیگرده بعد ب من،،   ن از سر بیکاری هست ن با این کار تفریح میکنه، سخن بزرکان داریم ک دیگران دعا کنن در حقت مستجاب میشه

اگه نمیخوای بخونی بیتفاوت از کنار پستم رد شو

نیازی نیست ریپلای کنی و دل بشکنی

تا توانی دلی بدست آور/دل شکستن هنر نمیباشد

باور کنید وقت اذان بود یکی از کاربرا طوری دلمو شکوند ک نشسته بودم زار میزدم😭😭😭

دعوات كرد كه چرا گفتي دعام كنين يعني؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

توی تاپیک جداگانه باید بذارن نه تو تاپیک مردم

من که براشون نمیخونم چون تو تاپیک بقیه میذارن

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2720

من سکوت میکنم ولی بنظرم بی احترامی به صاحب تاپیک و بقیه کاربراس

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2714

در ابتدا و اولین نکته اینکه انقدر درگیر مجازی نباشین که براش گریه کنید و بعد از اون اینکه من به شخصه نمیپسندم لینکی رو بدون اجازه و نظر دادن تو تاپیک کسی بزارم و با تمام‌احتزام با حرفتون مخالفم🌸🙏

من همیشه دعا میکنم

خیلی خیلی باور و اعتقاد دارم به این صلوات ها

یه تاپیک صلوات بود هی میذاشتن خیلی حس  خوب میداد به من

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔

اینجارو زیاد جدی نگیر

انرژی مثبتا و دعاهاش خوبن

ولی چون مجازیه از حرفای چرت زیاد دلگیر نشو

نمیدونی اونی که پشت گوشیه چه حالی داره یا تو چه اوضاع روحی یا فرهنگی بسر میبره

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
توی تاپیک جداگانه باید بذارن نه تو تاپیک مردم من که براشون نمیخونم چون تو تاپیک بقیه میذارن

ببین عزیزم وقتی خود استارتر چیزی نمیگه ک صاحب تاپیک هست بقیه حق اعتراض ندارن

از طرفی نگفته ک مثلا شما بخونی ، دوست نداشتی نخون ریپلای میکنی تندی میکنی واسه چی ؟ دل میشکنی واسه چی؟

منظورم شما نیستی مثال زدم

ببین عزیزم وقتی خود استارتر چیزی نمیگه ک صاحب تاپیک هست بقیه حق اعتراض ندارن از طرفی نگفته ک مثلا ش ...

من ریپلای نمیکنمشون ولی وسط یه بحث یهو یکی بگه صلوات بفرست نمیفرستم 

من رد میشم 

الانم گفتم چون نظر خواسته بودی وگرنه اهل دل شکستن نیستم

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2706