2733
2734
عنوان

کارم اشتباه بود یعنی؟

369 بازدید | 25 پست

من متاهلم.. چند وقت پیش ی آقایی پیامم داد تو واتس...قصدشم دوستی و هم صحبتیو اینا بود بااینکه میدونس متاهلم..بعد من خیلی محترمانه بهش گفتم اهل این چیزا نیستم و نامزدمم خیلی دوست دارم و اینکه آدم مذهبی هستم..اونم معذرت خواهی کرد و تموم شد و رفت...دیگم نه پیام داد نه چیزی...بعد من این قضیه رو بخاطر اینکه میترسیدم دوباره یهو گوشیم دست نامزدم باشه این آقا پیام بده و برام دردسر بزرگی بشه به نامزدم گفتم امشب...خیلی ناراحت شد و شمارشو خواست ولی من پاکش کرده بودم و گفتم ندارم..بعدم بهش گفتم اولین باره همچین چیزی پیش اومده و صلاح دیدم بتوهم بگم چون برام اول از هرچیزی مث ی دوست باید باشی..و بهش یادآوری کردم مثل خودت که گفتی دوسه بار برام پیش اومده مزاحمم بشن منم اینو بهت گفتم فقط بخاطر اینکه بدونی...اما الان یکم پشیمونم...ولی ی بار بزرگ از رو دوشم برداشته شده انگار

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید خودش بوده خواسته امتحان کنه😂

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
2731
2738
2706