2737
2734
عنوان

دکترم گفته روز دوم یا سوم پریودی بیا پیشم💎

| مشاهده متن کامل بحث + 6791 بازدید | 54 پست
یعنی تا نزنم نمیاد؟ میخوام دوهفته دیگه صبرکنم قرص پروژسترون بخورم بهتر نیست؟ 💎

فکر نمیکنم اگه خیلی طول کشیده بزن.تا پروسه درمانتم عقب نیوفته.قرصم خوبه ده تا پروژسترون یا دوفاستون بگیر تا ۱۰ شب بخور بعد ۴_ ۵ روز پریود میشی

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
اولا که یه پد می ندارن زیرت بعدشم یه پد زیر انداز از داروخونه بگیر با خودت ببر زیر باسنت بزار 

دونه ای میدن داروخونه ها؟ 💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو مطب سونو میشم اول یدونه پلاستیک زیرم میندازه بعد از این پارچه یکبار مصرفا میندازه بعد ک بلند م ...

چن ماهه اقدامی؟ پلی کیستیکی؟ 💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
از کنارش دستگاه رو گذاشت خیلی خوب بود توهم بگو شدیده میشه در نیارم 

اها باشه خدا خیرت بده خوب شد گفتی🌹💎

2728
فکر نمیکنم اگه خیلی طول کشیده بزن.تا پروسه درمانتم عقب نیوفته.قرصم خوبه ده تا پروژسترون یا دوفاستون ...

مرسی احتمالا همون قرص رو بخورم بهتره دفعه ی قبل ک عقب انداختم دکتر گفت 5شب بخور قطع کن تا پریود بشی این دفعه چن شب بخورم؟ ده شب زیاد نیس؟ 💎

دونه ای میدن داروخونه ها؟ 💎

نه بسته های 5 تاییه 

بگیر برای دفعه های بعد لازمت میشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
مرسی احتمالا همون قرص رو بخورم بهتره دفعه ی قبل ک عقب انداختم دکتر گفت 5شب بخور قطع کن تا پریود بشی ...

معمولا ۱۰ تا میدن ۵ تاام خوبه بخور زودتر پریود میشی..اگه تونستی دوفاستون خارجیه بخوری بهتره

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
اها باشه خدا خیرت بده خوب شد گفتی🌹💎

اصلا بهش فک نکن من ب دکترم میگفتم خجالخ میکشم از شما میگفت من سرم تو دستگاهه چکار ب تو دارم 😂تازه یجا رفتم سونو واژینال گفتن مرده چاره نداشتم و خیلیا گفتن کارش عالیه برو چشمو دل پاکم هست رفتم چادرمو کشیدم رو خودم اصلا هم نگاه نکرد ولی من مردم از خجالت 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2738
معمولا ۱۰ تا میدن ۵ تاام خوبه بخور زودتر پریود میشی..اگه تونستی دوفاستون خارجیه بخوری بهتره

دوفاستون نوع خارجیه پروژسترونه؟ بدون نسخه میدن؟ 💎

چن ماهه اقدامی؟ پلی کیستیکی؟ 💎

یکسال بدون درمان اقدام کردم نشد دوماهه تحت درمانم فوق تحصص نازاییه دکترم تا الان ک‌جواب نگرفتم‌دو روزه عقب انداختم فک کنم بخاطر اینه ک‌دکتر گفت دوفاستونو لازم نیست این ماه بخورم 😭 تنبلی شدید دارم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
اصلا بهش فک نکن من ب دکترم میگفتم خجالخ میکشم از شما میگفت من سرم تو دستگاهه چکار ب تو دارم 😂تازه ی ...

پس چ جوری دستگاه رو فرستاد داخل؟ 😂من جای زنش باشم مدرک پزشکیش رو آتیش میزنم😂😂😂💎

یکسال بدون درمان اقدام کردم نشد دوماهه تحت درمانم فوق تحصص نازاییه دکترم تا الان ک‌جواب نگرفتم‌دو رو ...

من هفت ماهه اقدامم از روز اول هم زیر نظر پزشک بودم حالا یه بی بی چک بزن شاید حامله ای خدا برا ماهم بزرگه🙏💎

اونایی که شوهراشون مشکل دارن 3ماه سیاهدونه بخورن....عالیه

سیاه دونه هم میخوام با عسل قاطی کنم بخورم شوهرم هنوز آزمایش نداده هفته ی دیگه میده💎

دوفاستون نوع خارجیه پروژسترونه؟ بدون نسخه میدن؟ 💎

بله...آره میدن

2706