2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نمیخرم با این قیمت چشم هم چشمی نیست اگر ما پایین تر بخریم دوستا و فامبلامون مسخرمون میکنن

بنظرم یه گزینش اساسی لازم دارن دوروبریات حتما دست چین کن مسخره میکنن 😨!!!!مگه مسخره کردن داره من بجات بودم اساسی تجدیدنظرمیکردم باکیا رفت وامدکنم

2731

ما جارو برقی بوش داریم سال 90 گرفتیم همون موقع خیلی گرون بود ملا مارک بوش آمریکایی هست و اصل و گرون و کیفیت بالایی دارن 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
من اسنوا دارم فوق العاده اس حرف نداره چرا فکر میکنید ایرانی خوب نیست تازه موقع جهازم بااینکه اصلا گر ...

من یخچال و فریزر و ماشین لباسشویی اسنوا دارم و جارو برقی بوش و از یخچال و ماشین لباسشویی خیلی راضیم سال 90 تا الان شکر خدا مشکلی نداشته 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

عزیزدلم اولا که تموم برندهایی که توی بازار ایران هست لوازم خانگی همه فیک هستند و همشون ساخت ایران هستن و برچسب و لوگو خارجی میزنند و برای تابلو نشدن گرون میدن تا سود کنند، هم کار خونه دار و هم مغازه دار این کاره هستن.... یخچالی که برای دخترخاله ات خریدین هم فیکه، پدر دوستم داخل اتاق بازرگانی سمت مهم داره و میگه از سال 96 و بهار 97 هیچ لوازم خانگی وارد ایران نشده و همه انبارها خالیه... و اینکه همه اجناس جز اینکه شخصا فرد از آمریکا یا اروپا سفارش بده براش بیارن برند ایرانی هستن.... بازم ماجراهایی دارن که اگه خواستین بهتون اطلاع میدم. ولی الان همه چیز ایرانی و گول خارجی بودنش رو نخورید. دیگه پدر دوستم خودشون در این چرخه دخالت دارند میگن... خودشون عالیترین جای تهران ساکن هستن و خونه بزرگ دارند و به دلار خرج میکنند اما همه جهیزیه دوستم رو اسنوا خریدن سال گذشته

2738

جنس ایرانی حمایت از کارگرای ایرانیه که خیلیاشون خانوادشون نون ندارن بخورن و اینها شرمنده ی زنو بچشون میشن...توروخدا کالای ایرانی رو حمایت کنین ...یه عده هر شب سر گرسنه زمین میزارن از بیکاری مرد خونه...

چشم به راه...
ن جالب تر این هست ک چیزی نتونی بگیری توش بزاری 

یخچال 120 میلیونی که واقعاازلحاظ قیمت بیارزه بگیری وبه پدرمادرتون فشارنیادخیلی هم عالی. اماتواین شرایط واقتصادداغون بهتره همون ایرانی بگیری هستن برندهای ایرانی که کیفیتشون خیلی خوبه. اون 120 تومنی بخاطربی ارزش شدن پول مانسبت به دلارقیمتش کاذبه وانقدرارزش نداره.

من ساید ال چی خریدم ۲ میلیون تازه جاروبرقی هم جایزه دادن🤣🤣🤣چه روزگاری بود

ما سامسونگ خريديم ٣ تومن 

يه ماكروفر دادن جايزه😎

از وقتي تو براورده نشدی ديگه هيچوقت آرزو نكردم!
اره افرین به امرسان.طرح یخچال های اسمگ زده امسال دیپوینت..امرسان..هیمالیا..اسنوا واقعا گل کاشتن تو ...

اقای تعمیر کار 

چرخ گوشتم یه صدایی میده

مثل اینکه چرخ دنده هاش رو هم چفت نشده

ببرم تعمیر کار همون موقع بهم میدن 

یا باید نگهش دارن؟؟؟

عزیزدلم اولا که تموم برندهایی که توی بازار ایران هست لوازم خانگی همه فیک هستند و همشون ساخت ایران هس ...

اره منم شنیدم 

کنار تو فقط اروم میشم👩‍❤️‍👨پر از دلشوره ام هرجای دیگه... 🎵
2706