2726

دوستان ممنون میشم جواب بدید. و یه مارک آبرسان خوب معرفی کنید 

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بعد شستن صورت البته اگه پوستتون خشکه

من کامان استفاده میکنم خیلی عالیه

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧
2728
نه باید اول مرطوب کننده بزنی بعد آبرسان بعدشم بذاری جذب بشن

اره اول نرم کننده میزنم بعدش ابرسان. فقط نمیدونم با ژل شست و شو بشورم بعد از چند ساعت یا نه؟ 

ابرسان mnd رو شنیدی اسمشو؟خوبه؟

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         
نه اول آبرسان بعد مرطوب کننده

اخه من شنیدم اول نرم کننده باید بزنی بعد ابرسان

اخه من شنیدم اول نرم کننده باید بزنی بعد ابرسان

نه گل اشتباه شنیدی اگر اینستا داری چنتا بیوتی بلاگر بهت معرفی کنم

اینکه میگی کرم باید بشوری تعجب میکنم 

اینارو کارا باید بصورت روتین شب انجام بدی

صبح بیدار شدی میتونی بشوری

آره بعد شستن صورت البته اگه پوستتون خشکه من کامان استفاده میکنم خیلی عالیه

پوستم قبلا چرب بود الان دیگه معمولیه. من کرم ترک پا کامان گرفتم اصلا راضی نیستم بدتر کرد پامو. همیشه دکتر ژیلا میزدم عالی بود. واقعا ابرسانش خوبه؟

نه گل اشتباه شنیدی اگر اینستا داری چنتا بیوتی بلاگر بهت معرفی کنم اینکه میگی کرم باید بشوری تعجب می ...

اره اینستا دارم. یعنی من کرم ابرسانم مخصوص روزه. بعد میگم شب بشورم پوستمو اخه ضدافتاب که میزنم هر روز شبش صورتمو با ژل میشورم

2706