2726

چند روز دیگه قراره پری بشم و کلا حوصله ندارم

شبا قبل از خوای کلی برنامه داشتم بعد نخ و مسواک شستن صورت و ابرسان و... امشب فقط مسواک زدم و قرص خوردم دیگه حوصله بقیه کارا رو نداشتم

حتی صورتمم نشستم البته عصر شسته بودم

اما چون یه عادته برام، الان انگار یه جوریم.. از طرفیم توی رخت خوابم حوصله ندارم بلند شم برم انجام بدم

کیا مث منن الان یکم دلداریم بدین بیخیال بشم بگیرم بخوابم😑😑

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕

والا خودمم توشم دلداریم نمیاد تازه امتحانم دارم همش زل میزنم ب سقف ... تف تو شانس

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مدل مامانم دلداری بدم

چشماتو ببند خوابت میگیره

راستی اگه درد داری دمنوش بومادران بخور خیلی عالیه

برا منم دعا کن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

😐۵ روز باید پریود بشم نشدم لکه بینی دارم اعصابمم خورده ولی ویتاگنوس بخوری حله من نمیخورمش چون لکه بینی دارم بیشتر میشه😑😑ولی صبح پاشم میخورمش پزیود شم خسته شدم دیکه😂😂😂

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

انقدر مهمه که میای اینجا میگی 

مثلا ما چیکار کنیم 

وای انقدر بدم میاد یه همسایه داشتم دهروز قبلش آخو اوخ میکرد تا تموم شه بیچاره شده بودیم 

خب هممون خانومیم داریم لازم به نازو ادا اومدن نیست 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 

منم  همین حال رو  دارم  منتها  چون  دندونام  ارتودنسیه اگه تا۴ صبحم بیدار بمونم  باید ازجام بلندشم نخ دندان و مسواکم رو  بزنم .راستی  یه سوال  شمام قبل پری افسرده میشین وبه بهانه های الکی  بحثی ودعوایی راه میندازین وبعدش  مثل ابر بهار  میشینین گریه میکنید؟؟؟

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 
چند سالته 

22

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕
منم  همین حال رو  دارم  منتها  چون  دندونام  ارتودنسیه اگه تا۴ صبحم بی ...

دقیقا همینطورم دااااغون میشم😑😑😑

انقدر مهمه که میای اینجا میگی  مثلا ما چیکار کنیم  وای انقدر بدم میاد یه همسایه داشتم ده ...

یه همسایه داشتیم نکبت میومد خونمون در قابلمه ی غذارو باز کرد غذارو دیدی اومد ابنور دستشو هی میکوبید رو شکمش میگفت عادت شدم...خوب به درک که شدی در غذارو چرا باز میکنی روانی....

البته استارتر اصلا منظورم با تو نیستا انشالله خوب بشی زودتر....

منم دقیقا همین حال و دارم.امروز حال نداشتم ورزش نکردم،ولی شب صورتم و شستم تونرم زدم دقیقا آبرسان و کرم چشم و مابقی روتینم و بیخیال شدم

چه مصبیتیه.اصلا منصفانه نیست هم قبلش عذابه هم خودش.من که از صبح بد اخلااااااق شدددم.خودم از خودم بدم میاد

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
2706