2726
عنوان

تجاوز به دختر بچه

14672 بازدید | 59 پست

داستان تجاوز یک دختر هفت ساله رو دیدم که پدرش فرستاده بودش نون بخره 

من نوزده سالمه مامانم همیشه میگه باید خیلی زرنگ و هوشیار باشم تو بزرگ کردن دخترم 

بزرگ کردن دختر کار هرکسی نیست میخوام بهترین مامان واسه دخترم باشم هرگز اجازه نمیدم دست هیچ آدم کثیفی به دخترم بخوره 

مادر یک دختر به نظرم باید همیشه هواسش به دخترش باشه جتی اگه سنی نداشته باشه دخترم دوسالشه نمیزارم حتی با پسر عموی ۱۵ سالم تنها باشه خیلیییی باید هواسمون رو جمع کنید جامعه خراب شده 

حتی ناپدری به پسر بچه رحم نمیکنه 

من ۱۹ سالمه تو این سن دخترای دیگه گول پسرها رو میخورن و پسر ها نمی‌دونن من یک مادرم به من شماره میدن پیشنهاد دوستی میدن خیلی جدی و بدون هیچ شوخی جدی جواب اون پسر رو میدم 

اما من خودم دیدم بعضی از خانما جلوی دختراشون در برابر پیشنهاد دوستی اقایون ناز و عشوه میان 

متنفرم از اینطور شخصیت ها مادر یک دختر با سنگین باشه فردا روز اون دختر هم از مامانش یاد میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من‌یاد ندارم پام به نونوایی باز شده باشه چه بچه بودم چه الان .یه کارایی و یه جاهایی مناسب بچه نیست . ...

ماتوشهرمون یکی بچشو صبح فرستاده مغازه دوتاسگ افتاده دنبالش بچروگاز گرفتن نایشو بریده بودن دیگه عمل جراحی شد بنده خدا حالابحث تجاوز ب کنار خطرای دیگم هست ک بچروتهدید کنه

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.

واقعا خوب گفتی ولی مادر پسر بودنم همینجوره تو این جامعه کثیف به پسر بچه هام رحم نمیکنن من پسرمو حتی با برادرم بادایم با عموش باهیچ مردی تنها نمیزارمش حتی پنج دقیقه...مادر پدرا خیلی باید هوشیار تر از همیشه باشن چون هیچوقت ما تشخیص نمیدیم یه ادم بیمارو و همیشه از نزدیک ترین جاها بچه ها اسیب میبینن این تجربه شخصی خودم تو کودکی بود 

جاوید عشق مامان
واقعا خوب گفتی ولی مادر پسر بودنم همینجوره تو این جامعه کثیف به پسر بچه هام رحم نمیکنن من پسرمو حتی ...

میشه بگین بقیه براشون تجربه بشه بچه رو‌تنها نزارن

2706