2733
2734
عنوان

دوس پسرم بعد از یه هفته یام ده روز بلاک ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 92 پست
سرگرمی هستی که هروقت میخواد میره میاد توهم اجازه همین کارارو بهش میدی محل نده بابا اون بیرون پر از م ...

ببخشید آجی گلم کدوم بیرووون..☺.‌

اگه زیاده ...😎😎😎

پس چرا همه تاپیک میزنن من شوهر میخوام....🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط امضات,فک کنم اونم دقیقا همینکار رو داره میکنه  

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
اره انگارن نداره 

اشتي نكنيا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
ببخشید آجی گلم کدوم بیرووون..☺.‌ اگه زیاده ...😎😎😎 پس چرا همه تاپیک میزنن من شوهر میخوام....🤔🤔

مشکل اینه اینجا تایپیک میزنن بیرون منظورم دانشگاه کلاس انجمن ها موقعیت های باکلاس تری هم هست 

2738
اره چیزی نگف البته قبلا گاز گرفتم جوری ک حالت خون داشت ایندفرو میخوام بزنم تو گوشش

گاز که گرفتی,چک هم میزنی,انشالله لگد هم بمونه واسه دعوای بعدی  

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
خیلی رو مخش راه میرفتم ولی خب حقش بود😂

خخخخخ خب چیا میگفتی ،؟؟ 

خوب کردی 😁😁😁😁درمیاره مطمن باش  کافیه هورموناش تغییر کنه 😉😉😉😉

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
الان اگه اینجا به توافق ۵ بعلاوه یک برسیم و بگیم بلاکش کن آیااااا بلاک خواهی کرد بانو؟؟؟؟؟یا آخرشم ک ...

دوسش دارم اگ نداشتم ۲ سال پیش بلاک میکردم لعنتی خیلی خوبه 

من خیلی اعصاب دارم برین ب اعصابم 
2706