2703
2553
عنوان

یه موضوع هیجانی....😈😈

208 بازدید | 13 پست

تا حالا مچ کسی رو گرفتین ؟ 

من خودم مچ مادرشوهرمو گرفتم همش منت میزاشت که اره برات طلا خریدم بعد فاکتورش اتفاقی اومد رسید دستم دیدم طلا دست دوم بوده 

باردار نیستم ..... حاجت دارم ....میرسم بهش 

کار خوبی نیس 

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حالا انگار طلا دست دوم مجانیه

والا😒

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

دست دوم فقط اجرت ساخت رو نداره وگرنه هم اجرت مغازه دار رو داره هم مالیات

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2714
خیلی کار بدی کرد آدم بدش می یاد بده به من جه معنا داره طلا دست دوم 

دقیقا اونم واسه تازه عروس اینایی که میگن وا خوب مگه چیه به خودشون بدن طرفو جر میدن

دست دوم فقط اجرت ساخت رو نداره وگرنه هم اجرت مغازه دار رو داره هم مالیات

عزیزم به تازه عروس شمادلت میاد حلقه دست دوم بخری یا مادر شوهرت یه چیز دست دوم بهت بده بحث پولش نیست