2726
عنوان

کمککککک شدیدا نگرانشمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پیام بهش بده که نگرانشی و زودتر باهات تماس بگیره و منتظر بمون در حال حاظر فکر نمیکنم کاری بیشتر از ا ...

پی ام دادم😭

تو این سه سال تو بدترین شرایطم ک بوده منو بیخبر نزاشته تا حالا

بچه ها من قصد مهاجرت دارم، کسی پولشو داره بیاد قصد از من پول از اون با هم بریم؟!😃

خیالت راحت یا خوابیده یا با رفیقاش رفته دور دور این مردا بیخیال تر از این حرفان کلا دنیای اونا با دنیای ما فرق داره 😂 😂 😂 😂 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂

زنگ بزن خیالت راحت بشه.ب ماهو خبر بده

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
بیخود حرص و جوش این اقایون رو نزن الان رفته منزل و شامشم مفصل خورده و تخت خوابیده یادش رفته بهت زنگ ...

ن اصلا امکان نداره همچین چیزی ک یادش بره یا بزاره برای فردا

شده در حد ی پیام بهم میگه ک برگشته تا خیالم راحت باشه

بچه ها من قصد مهاجرت دارم، کسی پولشو داره بیاد قصد از من پول از اون با هم بریم؟!😃
اره خب وقتی نگرانشی زنگ بزن بهش، شاید اون منتظره ببینه ک واقعا واست مهم هستش یا ن 

اوهوم درست میگی

خیالت راحت یا خوابیده یا با رفیقاش رفته دور دور این مردا بیخیال تر از این حرفان کلا دنیای اونا با دن ...

نخوابیده مطمعنم

با رفیقاشم میخواس بره حتماااا قبلش یا پیام یا زنگ میزد

2706