2410
2553

...شما همراه دخترتون تو اتاقش هستید.دخترتونم داره گریه میکنه.چهارسال ونیمشه

شوهراون تازه خابیده و قراره چهار نیم صبح بره سر کار.از تو اتاق دخترتون یه صداهایی میاد

خوب که دقت میکنید میبینید یه ملخه.!!

دخترم همش میگفت یه چیزی بیدارم کرد.ولی فکر کردم الکی میگه تا نخابه خلاصه ملخو دیدم.

شما باشید عکس العملتون چیه.شوهرتونو بیدار میکنید ؟؟

عکس العمل اون چیه.با وجودی که صد بار بهش گفتم توری بزن به پنجره

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

😑😑

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا هم یه بار نبود بازم ملخ اومده بود.اون دفعه خئیلی بزرگ بود.حتی با جارو برقیم نتونستم بگیرمش

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2720

آرههههه

من الان تنها بودم یه سوسک دیدم مردم و زنده شدم تا کشتمش😑

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2714

اگه بیدارش کنید چیه عکس العملش

با مگس کش بزن بکشش دیگه

منم از ملخ میترسم ولی ملخا بی حالن 

ولی اگه بخوام شوهرم رو مثلا برا ملخ بیدارکنم حالتاش مشخص نیست بعضی وقتا سگ میشه بعضی وقتا فرشته

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
ملخ که ترس نداره😕

میپره رو صورت ادم.من نمیتونم بگیرمش

2706