2726
عنوان

شوهرم خیلی ازم سرد شده...

620 بازدید | 39 پست

چن وقت پیش بحثم با پدرشوهرم افتاد شوهرم کاملا طرف من بود 

ولی یکی دو هفته اس ازم سرد شده 

نمیدونم چرا 

نمیدونم اثر دعاس یا پرش کردن 

امشب بهش گفتم نمیتونم دیگه تو این زندگی بمونم و طلاق میگیرم 

هیچی نمیگف 

احساس کردم اونم همینو میخواد 

قلب مادرتون میزنه?..................................................پس خوشبختید...خودتون حالیتون نیست...

شاید بخاطر تنشای زندگیت خسته شده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبق معمول پرش کردن

گفتن زنت احترام به بزرگتر و بلد نیست 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2728

وا واسه یکی دو هفته سردی 

تو بارداری شما طبیعیه شوهر منم یکم سرد شده 

فک کنم شاید توجهت به بچه س اینجوری شده 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

شاید چون هفته های اخر بارداریتونه

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد

توقع داشتی بگه نه توروخدا بمون؟

تو که پیشنهاد طلاق هم دادی! الان از ما راهکار میخوای؟ 

قراره دلیل طلاق رو چی بگی؟ شوهرم ازم سرد شده؟ چرا؟ نمیدونم! 

چرا دستی دستی زندگیتونو به فنا میدین؟ 

چرا سر آدمایی که اولویت زندگیتون نیستن اوقات خودتونو تلخ میکنین؟ 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

بارداری؟

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بزرگترین اشتباه تو زندگی اینه که همسرتون رو توی شرایط و موقعیتی قرار بدین‌ که‌ مجبور بشه بخاطر شما جلوی خانواده اش بایسته و یا بخاطر خانواده اش جلوی شما

هم زن هم مرد فرقی نداره،

جبهه گرفتن با ی طرف اصلا پیامد خوبی نداره

2706