2726
عنوان

یه دختر بد☹

477 بازدید | 55 پست

😑چقد حالم از همه بهم میخوره چقد دلم میخواد یکی باشه همه گند کاریامو بهش بگم ولی بازم منو بخواد بازم پایه همه خلافام باشه باهم هرکار خلافی انجام بدیم 😐دوسندارم خوب باشم با اینکه عاشق اقاییمم ولی این همه خوب بودن حس بدی دارععععععه 😑کیا دوسدارن ادم بدی باشن اونا ک مقدس و پاکن تروخدا نیاین گیر ندین 😐حالم یه جور عجیبیه نمیخواستم برگردم نی نی سایت ولی هیچکی نبود ب حرفام گوش بده 

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈

خلاف چی؟

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد

🙄

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای اینکه معلم خوبی باشی باید الگوی خوبی باشی 

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد

لطفا تا زمانی که خودتو اصلاح نکردی دانشگاه فرهنگیان نرو دخترم

من ب حرفات گوش میدم🥺

☹فدات انقد دلم گرفته انقد حالم بده😑یه بغض عجیبی دارم با اینکه خییییییلی وقت بود ک بغض نکرده بودم نمیدونم چمشد یهو

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈
چرا میخوای بد باشی؟  ضربه خوردی از کسی مگه

☹تو گذشته اره ولی واقعا انگار تو ذاتم نیس ادم خوبی باشم عوض شدم ولی این همه پاستوریزه بودن رو مخمه😐

تروخدا بگو خلاف یعنی چه کارایی کردی. برام جالبه. 

😂😂نگران نباش زیاد خلافای مهم نی ولی حال میداد مسخره بازی و اینا 

2706